Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 20 évesen merevedési zavar,...

20 évesen merevedési zavar, nagy lehet a baj?

Figyelt kérdés
Soha nem volt problémám ezzel, részeg futókalandok során, kisebb kapcsolatokban, de most rátaláltam egy nagy szerelemre minden rendben van köztünk, de ha szexre kerülne sor hiába van előtte merevedésem, felgyorsul a szívverésem elkezdek stresszelni és már le is lankadt. Beszéltünk már róla, hogy majd úgyis jó lesz egyszer, ne aggódjak, de nagyon frusztrál és nagyon tartok attól hogy emiatt kiábrándul belőlem.
márc. 5. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lelki eredetű a gond, nem fizikai.
márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rástresszelsz, hogy nem megy, nem tudsz teljesíteni, rossz lesz, kiábrándul belőled.
márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"részeg futókalandok során, kisebb kapcsolatokban, de most rátaláltam egy nagy szerelemre"

Na ez az egyik, ami miatt nem érdemes belemenni részeg futókalandokba meg mindenféle kisebb kapcsolatokba!

márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mi a megoldás?
márc. 5. 20:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy megkomolyodsz. Hogy elkezded építeni magadat, nem rombolni, szétforgácsolni. Amíg te magad nem tudsz felnézni magadra, addig nem lesz önbizalmad, addig meg... hát ez van...
márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyértelmű stressz. Lekéne magad nyugtatni valahogy és elkell fogadnod, hogy veled ez most megtörténik.

Szerintem már holnaptól hozz létre magadban egy zegzugot nektek, tegyél félre minden mást, de tényleg mindent és csak ti ketten maradjatok. Akkor meglátod, hogy minden menni fog.

márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

"most rátaláltam egy nagy szerelemre"

Eddig nem volt tétje a szexnek, csak az önfeledt és önző élvezet, a másik fél talán nem is számított, most meg ráparázol, hogy vajon megfelelő és kielégítő vagy-e a szerelmed számára, hogy úgy tudsz-e teljesíteni, ahogy – te szerinted! – ő elvárja, és az ettől való félelmed miatt leblokkolsz, lekókadsz. Önbeteljesítő félelem.

Talán még nincs meg a kellő bizalom sem köztetek, hiszen nem bízol abban, hogy a párod kitart melletted, attól félsz, hogy emiatt elhagy, mert talán nem is szeret annyira, hogy közösen oldjátok meg ezt a problémát mindkettőtök kielégülésére.

Valahogy ezt a részét kéne szerintem a kapcsolatotoknak erősíteni, és elfogadni, kimondani, hogy "Nem baj, ha nem vagyok tökéletes, így is szerethető vagyok".

márc. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ugyan ebben a cipőben vagyok 24 /F
ápr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna fűvel-fával lefeküdni, hanem tudni kellett volna várni arra, akivel majd valóban érdemes megtanulni a szexet. Most már talán kezditek kapisgálni, hogy miért... Így tovább fog tartani, de ha megkomolyodtok, menni fog. Legyetek őszinték a párotokkal, csak ők segíthetnek.
ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!