Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési zavar 30 évesen...

Merevedési zavar 30 évesen visszafordítható?

Figyelt kérdés

Évek óta lejtmenetben van a merevedésem és a libidóm. Maga a behatolás is fájdalmas, mert görcsölnek az izmaim a prosztatámnál, de régen az erekcióval nem volt baj. Moat viszont egyre inkább. A péniszem érzéketlen, és minél közelebb kerülök az orgazmushoz, annál inkább lelankad.


Nem sportolok, antidepresszánst szedek, sokat szorongok. Tudom, hogy ezek nagyban hozzájárulnak, de mégis félek, hogy már így maradok. Egyre rosszabb. Öngyilkos gondolataim vannak.


Valaki ki tudott jönni ilyenből?



dec. 14. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
dec. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, abszolút.
dec. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Antidepresszáns szerintem simán okozhatja.
dec. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Miért nem sportolsz?
dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

"Tudom, hogy ezek nagyban hozzájárulnak, de mégis félek, hogy már így maradok."


Szép kis gondolatcsapdába ringattad magad.. ahogy #3-as írta, antidepi okozhat ilyet, kezdj el sportolni, foglalkozz fejben kevesebbet a farkaddal és előbb-utóbb elmúlnak ezek a bajok.

dec. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az antidepresszáns simán impotenssé tesz. Csökkenti a libidót is. Szerintem hagyd abba . Tenyleg öngyilkosságba is tud vinni en amikor szedni kezdtem kényszergondolatok rohantak meg h bántsam magam .... elfutottam pszichiátriára úgy megijedtem! Soha többet nem vettem be
dec. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
30 évesen még korai a dolog, sajnos a depresszió egy súlyos ördögi körbe visz bele. Tanácsot adni sajnos nem tudok. Engem az vigasztal, hogy már eleget éltem, itt az idő megdögleni. Megcsináltuk a gyerekeket, azok meg az unokákat, mi pedig mehetünk a levesbe. (66/F) De egy fiatalnak még élnie kellene.
dec. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Első körben nézess egy vér tesztoszteron szintet. Ha alacsony,az is okozhat depressziót,és merevedési problémát.Utána esetleg lehet szó az antidepresszáns csökkentéséről,elhagyásáról.
dec. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8assal egyet értek , én sem sajnálnám a pénzt egy tesztoszteron szint mérésre.
dec. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nehogymár azért öld meg magad mert nem bírsz rendesen szexelni!

Szép világot élünk!

jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!