Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egészségtelen a maszturbálás?

Egészségtelen a maszturbálás?

Figyelt kérdés
már minthogy én nem, csak érdekel!!!!!
2009. jan. 4. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
4%

A családdal?

Hát, mások ezt vérfertőzésnek hívják, de kinek a pap, kinek meg a...

2009. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kimondottan egészséges, amíg nem válik az ember függővé(igen ritka eset).
2009. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és a napi 1-2?
2009. jan. 4. 19:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj csak bele, ha egészségtelen lenne, bele betegedett volna az ország nagy része. Nők, férfiak egyaránt! Szóval ezek után nyugodtan kipróbálhatod, vagy fojtathatod tovább!!!!
2009. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy egészségtelen! Gondolj bele, mi történne? Nem okoz semmi olyat, ami káros lenne az egészségre. Feltéve, hogy nem piszkos kézzel csinálod.
2009. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Megdobogtatja a szíved, javít a vérkeringésen, ellazít, segít koncetrálni, csökkenti a stresszt.
2009. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Jaaa... Te nem.. miii?? :) Persze.. Én sem.. hahaha

Semmi káros nincs benne! Ha az lenne, nem lenne velünk született dolog! Jah, és ha Te nem.., akkor én javaslom, hogy próbáld ki! :)

2009. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem egészségtelen,ne szégyeld.én imádom csinálni,pedig én nő vok.
2009. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Először én sem mertem maszturbálni! Tudni kell rólam hogy soha nem volt még hüvelyi orgazmusom,nem ismertem a testem. Pár hónapja csinálom persze csak nagyon ritkán,de már 3szor volt hüvelyi orgazmusom! Ja egyébként 22 éves leszek.

És végül is beláttam,hogy nagyon is hasznos és elengedhetetlen dolog ahhoz, hogy megismerd a saját tested és felfedezd a G-Pontodat.

2009. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nem egészségtelen akk már kihalt volna az egész emberiség:D de ha azért nem maszturbálsz mert félsz én nagyon szivesen segytek neked:Dfeltéve ha lány vagy de azvagy nem?
2010. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!