Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi Lehet ez a " pukli" a...

Mi Lehet ez a " pukli" a szerszámomon ?

Figyelt kérdés

Szóval pár napja vettem észre,hogy ha felhúzom a bőrt akkor felül ott van egy nagyon pici max 0.5cm es kis kék pukli mintha ér lenne,nyomásra kemeny,de nem fáj meg semmi,nem emlékszem,hogy ott lett volna eddig.. Van tipp,hogy mi lehet ez ? ( nem volt intim kapcsolat)


Az elmúlt 2 évben sok baj volt ezeken a részeken, 2 éve először lánytól kaptam valami gombát amire rossz krémet adtak és begyulladt a fityma,makk,helyrejött. 1 éve rossz wc-n bakteriális here/prosztata gyulladás ami szépen helyrejöt szintén ( herék fájtak ) Nem tudom ezeknek lehet-e köze hozzá csak kicsit aggaszt,hogy mi lehet és az elmult 2 évben közel 1 milliót költöttem orvosokra stb,pánikbeteg is lettem a stressztől szóval egylőre orvoshoz se szívesen megyek. Nem változik a mérete mert figyelem minden nap.


márc. 12. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Kép nélkül nehéz megmondani, de esélyes, hogy csak egy ér.

Ha nem fáj, nem viszket, akkor nagy baj biztosan nincs.


Egyébként érdemes évente kérni egy teljes STD szűrést, akkor nyugodt lehetsz, hogy komolyabb betegséged nincs.

márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érgomolyag.
márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nemrég volt std szűrés a problémák miatt.

És ez az érgomolyaggal mi a teendő ? Esetleg lehet köze annak,hogy sokáig a fitymát hátrahúzva hordtam ? Majd szeretnék egy metélést és "szoktattam magam az érzéshez" és netán felgyűrt bőr miatt alakulhatott ki ?

márc. 13. 08:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Az lesz amit az első írt.
márc. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell aggódni miatta ?
márc. 16. 10:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az megnyugtat, nézesd meg egy dokival. De ha panaszokat nem okoz, szerintem nem szükséges.
márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!