Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magas tesztoszteronszint...

Magas tesztoszteronszint okozhatja ezeket?

Figyelt kérdés

Mérték más okból és 34,5 nmol/l a teljes tesztoszteronom. Alapból magas a libidóm, naponta 2-3 menetet kívánok, de még néha szokott éjszakai magömlésem is lenni, pedig már 30 felett vagyok. Ezek mellett még az, hogy elég fiatalon megkopaszodtam már csak oldalt és hátul nő hajam. Azért ide írok ezzel, mert nem ezek emiatt voltam dokinál és nem akarom külön ezzel zavarni. (Szerencsére minden rendben) Ezeket a tüneteket okozhatja a magas tesztoszteron?

Még annyi, hogy nem szedek semmilyen szert és soha nem is szedtem.



márc. 15. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A kopaszodást igen, okozhatja a magas tesztoszteron.

A többire, gondolom, nőktől vársz privátot. 😉

márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ebbe a kategóriába írtam volna ha ez lett volna a célom :D de köszönöm a választ
márc. 15. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Magas tesztoszteronszint esetén lehetnek különböző tünetek és hatások, beleértve a megnövekedett libidót, a gyakori éjszakai magömléseket és a korai kopaszodást is. A magas tesztoszteronszint lehet genetikai eredetű vagy más tényezők, például hormonális rendellenességek vagy környezeti tényezők eredménye.
márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!