Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elhízás miatt van az hogy...

Elhízás miatt van az hogy kamaszkoromban isszonyat kemény volt az erekciom,most meg mar 28 évesen olyan lanyhanak érzem?

Figyelt kérdés

Persze közben brutális módon elhiztam 10 év alatt kb 80 kg rol 124 kg.

Bár még működik a szerszám de nem az a szetrobbanok erekcio hanem ilyen örülök ha megkemenyedik.


Általában prostizni szoktam mert mentális gondjaim is vannak nem igazán tudok tartós kapcsolatot fenntartani.

Kamaszként is inkább prostiztam akkor is volt olyan hogy nem ált fel a szerszám .

De most gyakoribb hogy egyszerűen ha nem izgitanak fel rendesen akor nem al fel és akor kiadtam 20 25 e Ft a semmire 😀.és ez idegesít.

És ez olyan próba szerencse hogy ha normálisan al hozzá a prosti akor jó ha gyors menetett akar akkor nem megy .

Szerintetek pszihologiai a baj? Vagy normális ez ebben a korban?



márc. 16. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Igen . Foggy le, mert már döglődsz.
márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pszichológiai baj is lehet természetesen, ezt nem szeretném kizárni, viszont saját tapasztalatból kiindulva amikor el voltam hízva és puhulva én 108 kiló voltam, akkor nekem is puhább erekcióm volt. Ahogy elkezdtem újra edzeni és lefogytam 85 kilóra, sokkal keményebb erekcióm van. A te korodban ez még egyáltalán nem normális, elég depresszív lenne, ha már ennyi idősen elkezdődne az embernél az impotencia.


Azt nem tudhatom természetesen, hogy állnak-e fent nálad egyéb szervi problémák, amik ezt okozhatják, de az tény, hogy az csak segíthet, ha elkezdesz javítani az életmódodon és lefogysz, és edzeni kezdesz, mert az meg növelni fogja a tesztoszteronodat.


Ha úgy érzed, más is lehet a háttérben, mindenképp vizsgáltasd ki magad orvossal is esetleg.

márc. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Aspergeres vagyok de az egy mentális gond nem testi .


Csak ennek a mentális gondnak vannak következményei pl elhízás és kezdek kicsit sokat is inni ,mert értitek ha az ember be van zárva a saját fejébe kell valami ami kikapcsolja legalább egy ideig .

márc. 16. 09:51
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

És csak levegőt vettél az elhízáshoz, ugye? :)


Egyél keveset, és sétálj. Futás kizárt mert többet árt mint használ, majd 90kg körül már szóba jöhet.

márc. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is aspergeres vagyok, inkább mondanám neurológiai rendellenességnek a dolgot, mint mentális gondnak. Persze társulhatnak hozzá mentális gondok is, de maga az asperger nem egy mentális probléma. Ez nem kifogás az elhízásra, nem is értem mi köze van ennek az elhízáshoz, én is bebeszélhettem volna magamnak azt, hogy azért eszek állandóan mert aspergeres vagyok, de semmi köze nem volt hozzá. :D 2-es voltam
márc. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
80%

Inkább tedd félre azt a25 ezer forintokat és vegyél belőle értelmes dolgot, vagy, de ne igénytelen prostikra költsd a pènzed.


Te aki a véleményem miatt lepontozol, írd már le, hogy miért vagy ennyire bunkó?

márc. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ivás is keményen hizlal.
márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32 évesen, kb 15 kiló plusszal is kőkemény, de el tudom képzelni hogy több plusz kiló ront a merevedésen.
márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Normális ennyire elhízott embernél szexuális teljesítmény terén is mindenféle szervi, hormonális és pszichés probléma.


Ha meg jól tartja magát férfi, akkor 90-es éveiben is jól működik még a szerszám.

márc. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

5# és te hogyan érzed jól magad aspergereskent?


Én kb a szexért az evesert meg ivasert élek mert olyan üres és értelmetlen az egész létezés így egyedül .

márc. 16. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!