Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk/férfiak! A körülmetélt...

Fiúk/férfiak! A körülmetélt vagy a körülmetéletlen pénisz a jobb? 16/f

Figyelt kérdés

márc. 17. 11:41
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
65%

Itt nem fogsz érdemi választ kapni,több a troll mint az értelmes válaszadó...

Keress itt

[link]

márc. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
75%
#11 folytatás: igazábol neked kell eldöntemed, hogy megakarsz szabadulni tőle vagy nem. Ha van betegség/rendellenesség akkor egyertelmű, hogy jobb nélküle. Ha esztétika vagy csak zavar pl hogy túl hosszú (jelzem ez is rendellenesség), akkor szintén elkell gondolkodni a búcsún.
márc. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
60%
Felnőttként metéltek, egyértelműen metélten jobb.
márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon nyomulnak a metélés pártiak
márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem nyomulás. Fitymaszűkületetem volt, így persze, hogy jobb nélküle.
márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
69%

En is felnottkent meteltettem korul magamat, szerintem igy a jobb (nem is kevessel), de igazabol a valasz attol fugg, hogy te miert szeretned vagy epp miert kell metelni.

Egyreszt akinek van fitymaja nem fogja tudni neked ezt megvalaszolni, mint ahogy az sem akit gyerekkent meteltek...

Ha egeszsegugyi okbol kellene neked, akkor eloszor azon kell elgondolkozni h milyen foku a problema. Van ami csak metelessel orvosolhato, ekkor nyilvan nincs kerdes. Ha egyebkent lenne valasztasod, akkor erdemes olyan emberektol kerni velemenyt akit szinten eu okbol meteltek, es szinten volt valasztasuk (akinek nem volt, sokszor negativan elfogult ezzel)

Ha nincs ilyen problemad, es csak egeszsegugyi illetve higienias okbol szeretned, akkor pedig erdemes a hozzam hasonloakra hallgatnod.


Utobbi esetben szerintem erdemes levagatnod, en nem bantam meg, es a baratnom is imadja

márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
66%

Ez abszolut nem nyomluás. Vélemény és tapasztalat megosztás. Azért nem mindenki él beszűkült és begyulladt fitymával csak mert jaj körülmetélés...

És ha meg van szexuális tapasztalatta előtte utána, akkor meg az már csak ráadás.

márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok metélt, de rövid a fitymám, mindig a makk mögé csúszik. Sokan gondolták már, hogy metélt vagyok, pedig nem vagyok az.
márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
81%

Én sem vagyok metélt, de régebben nagyon durva fitymaszűkületem volt, idővel sikerült megoldanom otthoni módszerrel, de sajnos azt vettem észre, hogy nekem személy szerint a makkom olyan hiperérzékeny, hogy korai magömlésben szenvedek. És ez szeritem azért van mert a fityma rajta van. Próbáltam úgy hordani, hogy hátrahuztam és gondoltam egy idő után majd kicsit érzéketkenebb lesz és akkor szex közben sem lesz korai magömlésem, de sajnos nem jött össze, 1-2 napig bírom így hordani, aztán már fáj, piros lesz, érzékeny stb.

Jobb lett volna ha kiskoromban megcsinálják azt kész.

márc. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem pártállás kérdése. Van akinek jobb metélten, az miért ne fejthetné ki a véleményét. Aki meg nem metélt az úgysem tudja, hogy mi a különbség legfeljebb arról lehet vélemenye, hogy nem is akar ilyesmit.
márc. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!