Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Munka közben izzad a heregolyó...

Munka közben izzad a heregolyóm körül és már viszket is. Kaptam ra gomba ellenes krémet de miután elmúlik újra előjön.Pár napja használok hintőport és ma veszek majd bő pamut alsónadrágokat.Egyéb ötlet ami segíthetne a gomba megelőzésében?

Figyelt kérdés

márc. 19. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pamut helyett inkább valami sportoláshoz ajánlott cucc kéne, mert a pamut egyáltalán nem vezeti el a nedvességet.

Lehet, hogy nem az alsó vagy nemcsak az alsó a gond. Van valami munkaruhád? Vagy milyen nadrágban vagy?

Ha van rá lehetőség, akkor napközben mosakodj meg és húzz tiszta, száraz alsót.

márc. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
60 fokon mosd az alsóneműidet, mert visszakaphatod onnan is. Vagy zokniktól, törülközőtől. Vagy a párodtól.
márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szakács vagyok valszeg ez a baj régen suliban pl nem voltak ilyen gondjaim.. Mosni mondjuk 40 fokon szoktam csak akkor azt feltekerem magasabbra.
márc. 19. 10:14
 4/5 anonim ***** válasza:

10 éve küzdök ezzel, sajnos én brutálisan izzadó típus vagyok, sajnos a legjobban a két combon közt, a seggemen és hát ezen a bizonyos fanszörzet részén izzadok a legjobban, plusz has, mellkas, hát, comb stb....

Használtam többfajta izzadásgátló készítményt már az évek alatt, különböző textileket, szintetikus anyagból előállított izzadság élvezetésére szolgáló alsonadrágokat, de semmi.

Hintőpor, izzadásgátlók, kb ezek a jók, van már kimondottan izzadság megszüntetésére alkalmazott injekciós kezelések, ezt még nem próbáltam, de lehet kifogom idővel próbálni. Még amit kiakartam próbálni, nagy tehetetlenségembe már az a női betétek, de nem vitt rá a lélek, hogy most betegyem, az nekem nagyon tabu már.

márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Nem a tökeid izzadnak,hanem a zacsid.Ez sem véletlen,hisz tele van izzadás mirigyekkel.A zacsi olyan helyen van ami kevésbé szellős.A nyirkos helyen a gombák hamar megteremnek.Ne hordjál szoros gatyát,reggel hintőporozd be .

Az izzadás hűti a tökeidet,mert nekik az a fontos .

márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!