Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire pontosak az otthoni...

Mennyire pontosak az otthoni gyors STD tesztek?

Figyelt kérdés

Valószínűleg HPV fertőzött lettem és nézegettem ezeket az otthon is elvégezhető gyorsteszteket. Mennyire pontosak?

Leginkább a Carbon Medical által forgalmazott tesztekre lennék kíváncsi.



#otthon #teszt #STD #Carbon medical
márc. 19. 09:00
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
68%
100%-osan csak vérből lehet kimutatni.
márc. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az aktív HPV fertőzést pont hüvelykenetből szokás kimutatni, nem vérből, és PCR-el, nem immunológiai módszerrel.


A vérben leginkább antitest lehet, ami több okból is pontatlan lehet, pl. 2-3 hét kell az antitest megjelenéséig, hogyha korábban lezajlott a fertőzés, akkor is pozitív az IgG antitest.

ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott?
ápr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok, intim szemölcseim vannak. Még nem voltam teszten, de képek alapján teljesen ugyan úgy néz ki mint a HPV fertőzés által megjelenő szemölcsök.

Legutoljára 1 éve volt szexuális kontakt, szóval ez idő alatt végig lappangott.

ápr. 6. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne elmenni orvoshoz, hogy kikezeljen és felírja a megfelelő gyógyszert, bőr- és nemibeteg gondozóba kérj időpontot, beutaló nem kell.
ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!