Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet kezdeni a gynecomast...

Mit lehet kezdeni a gynecomastiával?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, magas, viszonylag vékony és sajnos feltűnt hogy a mellem kicsit nagyobb mint amekkorának kéne lennie. Annyira nem zavar, de lehet meg kéne műtetni ha betöltöm a 18-at. Ez hogy működik? Tényleg fedezi a Tb?

márc. 28. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Első lépés felkeresni a háziorvost, aki megállapítja, hogy tényleg ez a gond vagy sem.

Plusz ő tud válaszolni minden kérdésedre.

márc. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16 évesen semmit, átmeneti, el fog múlni. Ne hizz el
márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam én is. Sajnos most is látszik kicsit. Bár már 10 évvel idősebb vagyok nálad. Nem vagyok elhízva, de nem is vagyok izmos felső testen. (amúgy napi szinten sokat mozgok, biciklizek) Csak kéne a felső testemet is dolgoztatni. Szerintem simán kinőheted még a dolgot. De esetleg megkérdezheted a házi orvost. Én megpróbálnék odaedzeni kicsit, hátha. (Nekem is kéne 😀) Minden esetre még nem gondolkodnék műtéten
márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!