Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Orvos felírhat kötelező...

Orvos felírhat kötelező maszturbálást az orvos?

Figyelt kérdés
És ha igen, milyen esetbe? Érdemi komoly válaszokat várok

ápr. 2. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Legfeljebb javasolhat.
ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenről még soha sem hallottam, de még arról sem hogy javasolná, vagy azt hogy több szexuális életet kéne élni vagy tudom is én.
ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak javasolhat, nekem meg is tette. Amikor a harmincas éveim második felét tapostam, akkor furcsa tüneteket tapasztaltam. Here- és pénisz fájdalom, gyakori vizelési inger, akadozó vizelet, fájdalmas ejakuláció és merevedési zavar. Felkerestem egy urológust. Rögtön prosztatagyulladásra gyanakodott. Hetekig, hónapokig szenvedtem vele. Egyik alkalommal az orvos újra meg akart vizsgálni, így megkért, hogy toljam le a nadrágomat. Elkezdtem az asztalra kipakolni a zsebemben lévő dolgokat. Telefon, pénztárca, slusszkulcs, stb. Pont akkor jött valami értesítés a telefonra, felvillant a kijelző. A háttérképen az akkor 1 és 3 éves gyerekeim fotója volt. Az orvos észrevette. Rögtön kapcsolt. Megkérdezte, hogy mekkorák a gyerekek? Mondtam, hogy egy és három évesek. Mi a helyzet a házas élettel? Aztán folytatta, ne is válaszoljak, ő is három gyerekes édeasapa, ismeri a helyzetet. Örülünk, ha este ágyba kerülünk és el tudunk aludni, nem hogy még megkívánjuk egymást. Napközben meg mindig ott vannak a gyerekek, esély sincs rá. Pedig ez nem jó stratégia. A prosztata nagyon hasonlít a nyálmirigyre. Inger esetén váladékot kezd termelni, ahogy a nyál is elkezd termelődni. De az ki tud ürülni, még a prosztatában ott marad, ami problémát okozhat. Azt javasolta, hogy legalább 2 naponta könnyítsek magamon. Ha másképpen nem, akkor úgy, amiben a férfiaknak évtizedes gyakorlatuk van. Elmondta azt is, hogy általában a prosztatagyulladás a fiatal férfiaknál a leggyakoribb betegség. Akkor lesznek édesapák, a feleságükkel nincs intim kapcsolat, önkielégíteni viszont nem szeretnének egyrészt azért, mert párkapcsolatban ezt furcsának találjuk.
ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

régen volt ilyen, nőknek


tényleg volt

ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Javasolta,hogy húzogassam. Nem azt mondta,h maszturbáljak,de lényegében ugyanaz. Enyhe szűkület miatt
ápr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

posztatamegnagyobbodás(*előrehaladása, tudniillik exponenciális a növekedés minden férfineműnél), gyulladásra végezzen többször önkielégítést.

a prosztata vs hólyag egymást nyomhatja és mindkettő ürítése miatt.

ápr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Férfiaknál kötelező.

Ha van partner akkor azzal, ha nincs akkor egyénileg.

Így fog egészségesen ès jól működni a ffi nemiszerv.

ápr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Javasolni tudja bizonyos okokból.
ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A szexualitás, és a jó párkapcsolat mindenképpen gyógyír.
ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!