Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Melyiket érdemesebb megcsináln...

Melyiket érdemesebb megcsinálni? Teljes test MR vagy egy mindent lefedő szűrőcsomag(vérvételek, ekg és minden egyéb vizsgálat)?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy drága, de szeretnék egy komplett vizsgálatot csináltatni hogy minden rendben van e.
ápr. 3. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen indikációval, ha engem kérdezel, inkább egy jó sportos hétvégére költsd a pénzedet.

De mivel kis szorongást sejtek a háttérben, válaszd azt, amit te többre tartasz.

ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Majd az orvos eldönti.
ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsősegély kommentelővel értek egyet.


Egyébként az MRI sok mindent nem mutat ki, vérvétel, vizelet, bizonyos mintavevő vizsgálatok jobbak. Például vérvétel ki tudja mutatni az autoimmun betegségeket, vitaminhiányt stb. Vagy egy tükrözés és mintavétel rá tud mutatni betegségekre, gondolj bele, minek kínoznának minket tükrözéssel, ha helyette elég lenne az MRI (igen tudom, az MRI drága, olcsóbb a kórháznak a tükrözés, de nyilván csak tükrözéskor lehet mintát venni). Vagy egy cukorterhelés, cukorbetegség és IR vizsgálatakor, MRI nem tudása kimutatni. És még sorolhatnám, szerintem ne MRI-vel kezdj

ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az mri a fizikai elváltozást mutatja ki. Ha neked hormonális bajod van, azt nem látja. Arra való, hogy pontosítsák a már felmerült problémát.
ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mr vizsgálat értelmetlen. Fekszel bent majd egy órát és kiderül, hogy izületi kopásod van kb.
ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semelyiket. Ezeknek nulla éertelme van. Egy rutin labort évente a háziorvos is kiír, egyébként meg a javasolt szűrővizsgálatokat érdemes megcsináltatni. Ha pedig panaszod van, akkor célzottan vizsgálni.
ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy utálom az ilyen válaszokat … “majd az orvos eldönti”. Nem dönt el semmit! 80% segghülye, bunkó, rutintalan, istentjátszó, ha nincs tudomása valamiről az nem létezik, ergo pszichésA maga ura kell legyen az ember, sajnos ez a tapasztalatom. 55 éves vagyok, futószalag sajnos, és hát az orvosi egyetemen sem végzett sok orvos kitűnővel.
ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semelyiket.

Vér-vizelet. Ha van bármi panasz akkor azzal elmenni szakorvoshoz és ő segít hogy mit.


Ezen kívül minden rákszűrő vizsgálatot amit a te nemedben és koeodban ajánlott

ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!