Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon el van hajolva a...

Nagyon el van hajolva a káreckim, mit tegyek? 21/f

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy hetek amióta hason fekszem, nagyon görbe a hímvesszőm. Szexben nem okoz gondot, hiszen passzív meleg vagyok, de pisilésben és elélvezésben sajnos igen.

Jobb felé görbül a farkam, ilyen hold alakú a farkam.

Orvoshoz nem mentem még vele, mit kapnék rá.



ápr. 4. 14:50
 1/7 anonim válasza:
61%
Ez lehet péniszizomsorvadás is! Keress fel orvost!!!
ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

honnan tudjam mit kapnál rá, nem görbe a farkam és orvos se vagyok


Menj el orvoshoz

ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Annyit azért tisztázzunk, hogy nem azért görbe, mert hason fekszel pár hete.


Ha tényleg ennyire zavaróan görbe, hogy lankadtan gondot okoz a pisilés is, akkor érdemes lenne utológust felkeresni, és meghallgatni, hogy milyen javaslata van. Továbbá ha műtéti beavatkozás kell, akkor ő arról is tud felvilágosítás adni.

ápr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Kovácsokhoz menj be, helyrekalapálják neked az üllőn.
ápr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Csak úgy hemzsegnek a buta válaszok.
ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem valószínű, hogy a hason fekvéstől lenne. De ha korábban érte valamilyen trauma, az okozhat görbületet, amennyiben a szövet hegesedéssel gyógyult. Nézesd meg orvossal!
ápr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát erre a válasz sem olyan egyértelmű. Mikor kezdett el görbülni? Mindig görbe volt? Trauma érte? Mit értesz ez alatt hogy gondot okoz a pisilés : ha csak lógatod félre hord és ha fogod már nem... vagy?
ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!