Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi történik akkor, ha véletlen...

Mi történik akkor, ha véletlenül egy férfit oltanak be méhnyakrák elleni oltással?

Figyelt kérdés
Kaptunk ilyen méhnyakrákos papírt, mindegy és azon gondolkodtam, hogy mi történik, ha egy férfit oltanak be vele. Ezt most tök komolyan kérdezem, egész nap ezen agyaltam. :D Kinő bennük egy méhnyak? Vagy csak a rák? Nem tudooooom, segítség, tanácstalan vagyok! Dx
2010. okt. 26. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Mivel a férfiak is tudnak fertőződni és fertőzni HPV-vel (humán papillomavírus = méhnyakrákot okozó vírus), ezért ők is kaphatnak vakcinát. Beolthatják őket! (Viszont az eredményesség még vitatott, nincsenek végleges kutatási eredmények.)

Szóval nem vicces. És nem nő bennük semmi, hülyegyerek.

2010. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó-jó, mondtam, hogy nem viccből kérdezem, tényleg kíváncsi voltam rá, de nekem csak ilyen idióta lehetőségek fordultak meg a fejemben. Mindenesetre köszönöm, jobban belegondolva lehetett volna ennyi eszem, hogy hordozni attól még tudják a vírust. Mindegy, okosabb lettem, kösz. xd
2010. okt. 26. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!