Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi klimax tapasztalatok?

Férfi klimax tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Aki észrevette magán a klimax jeleit, megosztaná velem a tapasztalatait? Mikor kezdődött, milyen változásokat vett észre magán, stb.? 39 éves vagyok, és mostanában sokszor lever a víz, izzadok, ingerlékeny és stresszes vagyok, rosszul alszom, pattanások jönnek rajtam.

Köszönöm a válaszokat!



#változókor #andropauza #férfi klimax
ápr. 8. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
:(
ápr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sokszor lever a víz, izzadok, rosszul alszom... ezek a cukorbetegség klasszik tünetei.
ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A merevedésem már nem az igazi. Az ondóm mennyisége a nulla, és az egy-két csepp között változik. Már 1-2 hét sem elég az utántermelésre. Az asszonynak meg vaginizmusa lett a változó kortól. Ezek miatt sok éve már nem szexelünk. A kezdetét nehéz meghatározni a következők miatt. Túlsúly, magas vérnyomás, erős dohányzás, 42 évesen vastagbélrák, kemoterápia. Urológus szerint ezek bármelyike elég lehet impotenciához. Pedig jól áll, és elég jól néz ki. De megfogom, puha, karikába lehet hajtani, a behatoláshoz nem elég kemény mégsem. Az hány százalék? A dokik mindig azt kérdik. 70-80 ?
ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!