Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon kevés ondó mennyiség a...

Nagyon kevés ondó mennyiség a korábbiakhoz képest. Mik a lehetőségek?

Figyelt kérdés

A korábbi ondó mennyiségemhez képest nagyon kevés az, ami az elmúlt időszakban ki tud jönni egy ejakulációm során.


34 éves vagyok. A potenciámmal szerencsére nincs baj, sőt. Mióta odafigyelek magamra jobban és edzek (itthoni alap gyakorlatok és súlyzós edzések, heti minimum. 2-3 alkalommal), és az étrendemre is jobban odafigyelek, azóta még biztosabb, kitartóbb az erekcióm és maga a kitartásom is akár jobb, mint 20 évesen.


De valahogy a régi szép "tűzijáték" elmarad. A mennyiség is kevés, és az ereje ahogy kijön.


Más is volt/van ilyen cipőben. Mi segíthet? Mi vált be annak, aki tudott ezen javítani, akár 30 vagy 40 felett is?



ápr. 8. 12:52
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
57%
Mi lett a spermiogram eredménye?
ápr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1: Őszintén szólva nem mentem el ilyen vizsgálatra. Értem, hogy ez az első gondolatod, de szerencsére elmondhatom, hogy van 2 gyermekem, akiknél elsőre megtörtént a fogantatás. Én nem gondolnám, hogy magával a spermium számmal lehet a gond, maga az ondó mennyiség a probléma.


De ne értsd félre, hallgatlak, ha van valamilyen meglátásod és köszönöm a hozzászólást!

ápr. 8. 13:03
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Anélkül nem lehet semmit mondani. Lehet az összmennyiség kevesebb, de lassan 2 év lombikozás és számos mintaelemzés, andrológiai vizsgálat után azt mondom, hogy nem az számít, hanem a spermiumok minősége. Nekem az, hogy szedem a q10-et, a Fertilio-t, D-vitamint 1 éve folyamatosan, plusz étkezésben változtattam, megműttettem a lágyéki begyulladt cystámat, javította a minőséget, a mennyiség is több lett, a spermiumok száma megnégyszereződött. De lehet ott ilyen gond nincs, állandóan változik ez.
ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
És minek legyen több???
ápr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!