Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tudok tenni annak érdekébe...

Mit tudok tenni annak érdekében hogy ne nézzek ki annyira gyerekesen? Tesztoszteron injekció vagy tabletta segít rajta?

Figyelt kérdés
Azt szeretném hogy férfiasabb kinézetem legyen mostmár igy 30 éves kor felett...el lehet ezt érni valami csodaszerrel? Tudom edzek meg stb. de az nekem kevés szerintem.

ápr. 11. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Öregedés
ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De egyszerüen olyan mintha nem öregednék...
ápr. 11. 15:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki.
ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem örülök....
ápr. 11. 16:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is olyan voltam mint te, nem tart örökké, szoval de örülj neki, ez egy áldás
ápr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hormon pótlással ilyenbe nem avatkoznak be .
ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os Miért?
ápr. 11. 20:10
 8/9 anonim ***** válasza:

A hormon nem gyerekjáték, ezt orvosok csak indokolt esetben kavarják meg, mert egyéb más dolgokra is hatással van.


Van aki szőrös és van aki nem. Van aki kölyökképű és van aki nem. Ez genetika, amivel nem tudsz mit kezdeni.


Elkezdhetsz edzeni, kihozhatod magadból a legjobbat, de az alapvető genetikai dolgokon nem fogsz tudni változtatni.

ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetben vagyok. Nekem csak a fejem öregszik, a testem külsőre kb egy 15-18 évesé, akármennyit edzek nem izmosodok ki, nem lesz vastag alkarom, vastag bicepszem, széles hátam, vállam, masszív combom és vádlim, ilyen girnyó maradok.

Pedig építőiparban is dolgoztam rengeteget, azon belül is a legszarabb részén, sitthordás, anyagtermelés, lépcsőn fel a hatodikra, hetekig, aztán 40-50 kilós zsákokat letermelni lépcsőn, gipszkarton, mázsás vibró lapot cipelni fel....egyszerűen nem lettem tónusosabb. Egyszerűen nem úgy nézek ki mint egy férfias férfi, hanem inkább mint egy törékeny férfi, nem tudom, hogy írjam le, de nincs férfias kisugárzásom, amúgy külsőre sem és belsőleg sem vagyok ilyen. Pedig 31 évesen már jó lenne valami férfias, maszkulin alkat.

Laboron minden rendben, egyedül a dht-m rettentően alacsony, ez pedig elengedhetetlen az izomépítésben. Szexuálisan, fizikailag semmilyen negatív dolgot nem érzékelek az alacsony dht szintem miatt, mondjuk nem tudom, hogy életképes spermium milyen százalékban van jelen a spermában, de az orvos azt mondta, hogy vannak olyan emberek, akik genetikailag öröklik az alacsony dht szintet különösebb negatív hatások nélkül. Minden bizonnyal ilyen vagyok, nézesd meg a dht-t, tesztoszteront, lehet kapsz valamilyen hormonpótlót.

ápr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!