Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi történik ha egy tini fiú...

Mi történik ha egy tini fiú elkezd szedni fogamzásgátló tablettákat, abban elvileg van sok ösztrogén. Veszélyes, Valami változni fog?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés

febr. 11. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi sem változik.
febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ez érdekes kérdés. Gondolom többféle változatban létezik, mert oké, hogy tartalmaz ösztrogént, de biztos nem ér fel a hormontartalma azokkal, amiket mondjuk nemátalakító műtét miatt szednek.


Ezek ha jól tudom, akkor olyan hatást keltenek a nők szervezetében, mintha terhesek lennének, ez által nem esnek teherbe. Viszont a hormontartalmuk szerintem nem olyan magas, hogy egy normálisan működő férfi testben változást idézhessen elő.

febr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mellei megnőnének egy picit. Illetve ha jól tudom a merevedés se fog neki annyira működni(de ebbe nem vagyok biztos)
febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!