Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet ezt nem itt kéne feltenn...

Lehet ezt nem itt kéne feltenni mert valószínű nem itt fogok normális választ kapni rá. Mitől lehet hogy az elmúlt időszakban nem lóg a herém? mármint nyilván hidegbe összemegy stb. az oké de melegbe sem, csak ha fürdök meg ilyenek..

Figyelt kérdés
Valakinek esetleg valami tapasztalat, vagy ezen nem kell aggódni vagy menjek el urológushoz?
ápr. 14. 10:37
 1/7 anonim válasza:
100%
Enyém is ritkán lóg, szinte mindig feszes. Szerintem ezzel nincs teendő.
ápr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szexualitás.
ápr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nekem se mindig lóg, pl nekem kényelmesebb is szex közben mikor nem lóg
ápr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezzel ne foglalkozz! Annyira biztos lóg, amennyire a hőmérsékletszabályzás miatt kell! :)
ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem, akkor összességében ez normális, bár akkor sem értem eddig miért lógott jobban. :)
ápr. 14. 12:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig lóg. Én amúgy kifejezetten élvezem ezt szex közben, de hát ez egyéni... 😀
ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha meleg fürdő esetén lóg, akkor nincs vele semmi baj. Majd lóg nyáron meg ha lázas leszel
ápr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!