Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csodás férjem és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csodás férjem és az elmúlt időszakban furcsán viselkedik. Nem tetszik neki ha ezt vagy azt veszek fel…Az instája és a TikTokja is tele van mindenféle magamutogatós picsával…Szerintetek normális dolog ez??

Figyelt kérdés
Lehet azért mert neki az ilyen nők jönnek be?Bánt ez az egész dolog. Ráadásul ez már régóta tart…Mit tegyek?

2023. márc. 27. 09:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
Lehet megunta hogy nokent ugy nezel ki mint egy zsak krumpli...
2023. márc. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nézek ki úgy mint egy zsák krumpli mert vékony vagyok szval…
2023. márc. 27. 09:09
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Nem igaz, egy vekony no is nezhet ki ugy ha nem vesz fel elonyos ruhakat. Valoszinuleg ez a baj. De tudod mit? Kerdezd meg ot
2023. márc. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%

"instája és a TikTokja"


Hány évesek vagytok? Én 29 és nekem sincs tiktokom, instát is csak nagy nehezen csináltam pár éve, csak hogy legyen.

2023. márc. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem normális, de valószínűleg nem most kezdte el. Az ilyenek már a kapcsolat elején is csinálják.
2023. márc. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem a (házas) férfiak 90% - a néz valamilyen erotikus tartalmat.
2023. márc. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem normális, de az sem, hogy nem küldöd el a jó büdös fenébe. Meg kell szépen mondani neki, hogy lelépsz, és akkor megkapja az esélyt, hogy felszedhesse az insta lányokat. Azért előtte én megkérném rá, hogy nézzen bele a tükörbe meg a gatyájába.
2023. márc. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia, voltam hasonló helyzetben a férjemmel, ha gondolod írj privátot és beszélhetünk a témáról , úgy néz ki sikerült megoldanunk :) 27n
2023. márc. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Insta lanyokkal egy elmeny lehet a kapcsolat.. 0-24 be nyomkodja a telefonjat lefenykepezi meg a reggeli uruleket is , es percenkent posztolja a tevekenyseget.. ezek az élő zombik valóban megérik a pénzuket. Akarmennyire is mutogatjak magukat szexelni nem surun szeretnek ,mindent csak a megtekintesekert csinalnak es azert hogy kozeppontban legyenek.
2023. márc. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem keress ki pár jó pasit instán, tiktokon (rengetegen vannak), és rakd az orra alá, hogy szeretnéd, ha ő is ilyen lenne.
2023. márc. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!