Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Öltözőben gáz a húspénisz?

Öltözőben gáz a húspénisz?

Figyelt kérdés
ápr. 14. 15:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
állva mekkora?
ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem fogok ezzel nagyzolni, nem ezért írtam ki a kérdést.
ápr. 14. 18:10
 13/24 anonim ***** válasza:
18%
Vigyázz, mert ki fog vezetni a biztonságiőr az öltözőből a nagy dorong faszod miatt.
ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Feltételezem, elmúltál 16 éves. Ha ez így van, gondold végig, ciki-e a láb, a kar, a has stb. Mindenkinek van, csak mondom. Férfi öltözőben is mindenkinek van pénisze. Attól, hogy pár centivel esetlegesen nagyobb lankadtan, mert hús, még nem fogsz kitűnni a tömegből vele.
ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz

Max megnézik páran

De ha nem mutogatod feltűnően senki nem fog vele foglalkozni

ápr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is húspéniszem van, de próbálok mindig úgy fordulni, hogy ne lássák. Ha nem húspéniszem volna, akkor is ugyanígy tennék.

Haverommal szoktam járni uszodába, nyilván már sokszor láttuk egymásét, előtte nem szoktam szégyellni.

ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudom milyen a húspénisz.

De biztos nem gáz.

Kép van?

ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Egy adottság, ezen nem érdemes agyalni. Legfeljebb némi irigységre adhat okot néhány ott lévőnek.
ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ekkora! Bár a lányok nem biztos, hogy lelkesedni fognak alkalomadtán.
ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Gépész vagyok (többek között), sőt, aktívan sportoltam harmincas koromig, így rendszeresen zuhanyoztam öltözőben mások társaságában. Alapvetőn nem téma a másik nemiszerve, nem is bámulják. Természetesen, az extra méretet észreveszik, ám jellemzően avval sem foglalkoznak. Kivétel, ha jóban vannak az illetővel és poénkodásra hajlamos a társaság. Elég sok nagy dákóval rendelkező munkatárssal, edzőtárssal találkoztam ilyen helyzetben. Kérdező, még nálad is jelentősebbekkel is. Számodra nem ciki, ellenben akinek péniszméret irigységé van, annak az önbecsülését kissé lenyomhatja. De ez nem a te problémád!

Amit viszont többször tapasztaltam, a férfiak is pletykálnak. Így munkahelyen a nagy mérettel rendelkezőkről a női munkatársak is értesülnek. Így eléggé népszerűek lehetnek, főként, ha ruhás megjelenésük és stílusuk is elfogadható. 😉

A homo és biszexuális férfi öltözőtársak pedig örülhetnek, ha ilyeneket látnak és csorgathatják a nyálukat. 😉 Aki pedig ezen a téren is nyitott, talán még észre is veszi, ha megtetszik valakinek a zuhanyzóban.

ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!