Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megjelent sok minden furcsa...

Megjelent sok minden furcsa dolog a péniszemen nagyon félek ugye jobb lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok Nem vagyok magamra túl büszke de kicsit ittunk a baráti társaságunkal nem kicsit sajnos Rendeltünk foodora ról egy műpuncit amivel mindent is csináltunk felhúztuk a csapra és újaztuk stb aztán jött egy eléggé rossz gondolat a szűz fejemben hogy hát neki esek a mű vaginának amit meg is tettem Arra emlékszem hogy találtam valami vazelint amit belekentem és utána indult az action Miután megtörtént kicsit megtöröltem mindig hatalmas energiát fordítok higéniára ez azonban most elmaradt de mire hazaértem első dolgom volt megfürdeni alaposan megmosni minden zegzugát anyám szappanjával Azonban másnap azaz ma elkezdett viszketni megnéztem és a bőr fityma 2 szeresére volt megduzzadva ilyen jelly jellege van és piros viszket na nem kellett több nekiestem a fertőtlenitős szappanal sikálni de jobb nem lett csak mikrovérzések elkezdtek kifakadni Jól felitattam az amúgy ragacsos anyagú fitymám és bekentem betadin kenőcsel ami egy 10 perc elteltével kifolyik a péniszemből valahogy felhígul nem váladékozok a hugycsőből Utána megjelent egy fehér kis vízholyag szerű cucc a húgycső vége mellett lent nagyon lent a fityma és a makk közötti rész felett Orvoshoz nem tudok menni szüleimnek nem tudnám elmondani inkább felakasztom magam lol 16 vagyok és fiú SAJNÁLOM A HIBÁKAT HAJNAL 2 VAN EZEN IDEGESKEDEM ÉS MÁSNAPOS VAGYOK!!!

Remélem ez elmúlik

Elmúlik?

Ugye nem lesz nagy gáz?



#pénisz #fityma #nemi betegség #kiütés #Péniszmakk #Piros feladaganat
ápr. 15. 02:04
 1/5 jpeacefuler ***** válasza:
100%
Szerintem elmúlik. De csak akkor, ha most rögtön amputálod a cerkát. 😄 Nyugi, szerintem nem lesz gond. Kend be Canesten krémmel. Ha nincs otthon, kapsz a gyógyszertárban vény nélkül. Ha 1-2 nap alatt nem múlik, akkor marad a doki. Azt nem kell a szüleid orrára kötni, hogy mit műveltél a haverokkal. Mondd azt, hogy biztosan piszkos kézzel fogtad a fütyid pissantásnál. Torrente is megmondta, hogy csak a hülyék mossák hugyozás után a kezüket. Azt előtte kell. Tiszta kézzel kell hozzá nyúlni, az egy szent dolog....😄
ápr. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha ez nem troll kérdés... Miért nem tudsz orvoshoz menni? Nem tudsz, vagy nem akarsz? Nem mindegy. Orvos tudna a legjobban segíteni, vagy legalább megnyugtatni. De ha neked jobban esik azon parázni, hogy mi lesz... akkor nyugodtan parázz csak. Az is egy döntés.
ápr. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább allergiás reakciónak tűnik, mint fertőzésnek, mivel viszket, piros, duzzadt.


Lehet a síkosítóra vagy a művagina anyagára allergiás vagy.


Vegyél be allergiára való gyógyszert, és ha nem kezd el múlni, akkor viszont keress fel orvost.

ápr. 15. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Gáznak gáz, de orvoshoz el kell menni és el tudsz menni egyedül is. Szerintem is inkább ez allergiás reakció, ki tudja miket kentetek rá, stb.
ápr. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért csináltad?
ápr. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!