Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen furcsa "pöttyök"...

A péniszemen furcsa "pöttyök" 16/F?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig féltem bárhol és bárkitől is megkérdezni nem emlékszem mióta, szerintem az első smárolásom előtt is nézegettem és ilyen kisebb pöttyök vannak a péniszem alján, olyan mintha ott szőr nőtt volna vagy nem tudom. koromhoz képest szerencsére/szerencsétlenségemre kinek mi, rengeteg tényleg rengeteg lánnyal voltam. ez lehet valami betegség vagy micsoda? egyszer vagy kétszer viszketett kb a 6 év alatt de az lehet csak azért, mert ráparáztam. nem is undorító meg semmi nem is pottyok inkább ilyen nagyon kicsi pattanások vagy valami.. beteg lehetek?

2015. júl. 2. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem fordyce pöttyök lehetnek. Guglizz rá!

Ha olyannak találod nincs ok aggodalomra. Ártalmatlanok.

2015. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Uhh basszus, nagyon koszonom. tuti nem artalmasak?
2015. júl. 2. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan mint amit írnak róla illetve gondolom képet is láttál róla, akkor tényleg nincs ok az aggodalomra. Ártalmatlan. Nagyon sok fiúnak ilyen. Olyan soknak, hogy már mondhatjuk. "Ilyennek kell lenni"
2015. júl. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ártalmasak,ha pedig zavarnak le tudják szedni őket.
2015. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mind a kettőtöknek. Nem zavarnak. Tényleg köszönöm nagyon sokat aggódtam :D
2015. júl. 2. 21:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nagyon aggódhattál, ha 6 évig nem mutattad senkinek.

és bár valószinű hogy akkor tényleg semmi koros mert 10 évesen honnan szedted volna,,

viszont csak gratulálni tudok a felelősségteljes viselkedésedhez ha tudtad hogy van bajod de azt fertőző e vagy egyáltalán micsoda, ennek ellenére "rengeteg lánnyal voltál"...

2015. júl. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igen az fordyce folt,pötty,sok férfinak van,az nem betegség,csak esztétikai hiba


Akit nagyon zavar az sajnos csak lézerrel tudja majd eltűntetni később.De mondom nem betegség.Sokaknak van.

2015. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!