Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 30 évesen első urológiai...

30 évesen első urológiai kivizsgálás? El fog hajtani az orvos?

Figyelt kérdés
Kamaszkorom óta problémák vannak szexuális téren. Konkrétan impotens vagyok évek óta, a nemi vágyam nulla...előtte se volt magas, ha néha fel is állt a farkam, akkor csak nézhettem hogy milyen görbe (nagyjából ilyen: [link] Szóval ha fel is állna, se tudnám használni. Kamaszkoromban szégyelltem felhozni a szüleimnek ezt a problémát, ráadásul ők akkor váltak, szóval így nőttem fel, hogy csak vertem magamnak a görbe farkamat. Aztán 20as éveim közepétől egyre ritkábban állt fel, ami odáig fajult, hogy mostanra teljesen impotens lettem. Valószínűleg valami hormonhiányos fejlődési rendellenességem lehet, mert a heréim is kicsik a pénisz görbesége mellett. Lehet ezzel a helyzettel egyáltalán még kezdeni valamit, hogy idáig halogattam orvos felkeresését?
ápr. 15. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Mindenképpen menj el orvoshoz.
ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
ha eddig nem volt fontos a saját egészséged, akkor most már minek?
ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
most van rá pénzem, hogy magánorvoshoz elmenjek, gondolom a kivizsgálás, laborvizsgálat, műtét ha kell, nem kevés pénzbe kerül (államiba nem akartam menni a rossz híre miatt)
ápr. 15. 18:59
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Meg is válaszoltad a kérdést. Menjél el dokihoz, pénzed kell nekik nem fognak kiröhögni. Hidd el urológus napi szinten annyi faszt és félresikerült dolgot lát hogy neki már ez fel sem tűnik…
ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Arra készülj fel hogy a lukadban is kotorászni fog a doki egy kicsit.
ápr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
5 Miért ijesztgeted ezzel, miért kotorászna neki? Urológus nem egyenlő a prosztata vizsgálattal. Ha volt dolgom urológussal nem a seggembe kotorászott, ami alap volt náluk az a herevizsgálat. Amúgy sem az a problémája…
ápr. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha meg benyúl hátul az orvos észre se lehet venni .
ápr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig meg fogja a lukát kotorni.:)
ápr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én metélést toltam el nagyon sokáig. A dokinő finoman kérdezett rá, hogy miért toltam el idáig. Bár lehetett volna szigorú vagy bunkó, de nem volt az. Nálad ez fokozatosabbnak hangzik és mondhatod is így. Most jutottál el olyan pontra, hogy érzed a bajt és elég volt. Ez ennyi.
ápr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem érdemes előre megbélyegezned magam. Elmész az orvoshoz és kivizsgál. Sokféle oka lehet az említett panaszoknak. A szakember azért van ott, hogy megoldja a problémádat. Elzavarni biztosan nem fog.
ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!