Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vádligörcsre valami megoldás?

Vádligörcsre valami megoldás?

Figyelt kérdés

Egy napja arra ébredtem, hogy akkorát görcsölt, hogy azt hittem nekem ott annyi és percekig rendesen visítottam mert nem múlt el. Mintha mozgott volna az izom a lábamban

Mikor gyengült a fájdalom vissza tudtam aludni de azota 1 nap eltelt és ugyanugy érzem..

Futni nem tudok tőle pedig holnap alkalmassági vizsgára megyek ahol kell

És sürgős megoldást szeretnék rá mert erre készültem egész életemben

(valami kenőcs, gyógyszer bármi)

Magnéziumot szedek tablettásat



ápr. 17. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá varázsszer. A magnéziumot tudom javasolni, masszírozni, és esetleg hűsítő krémmel bekenni
ápr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 mindegyiken tul vagyunk és remélni tudom hogy holnapra fasza minden mert egy vilag törik benne össze ha megbukok
ápr. 17. 20:03
 3/7 A kérdező kommentje:
enyhén meg vagyok lőve mert nem javul és holnap felvételi, semmi sürgős megoldást nem tud valaki? az se baj ha enyhén káros vagy nem tudom én..
ápr. 17. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, sikerült végül az alkalmassági? Találtál segítséget azóta a görcsre??
ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia! Igen sikerült hálistennek de éppenhogy

Mondhatni találtam, még aznap reggel nem birtam ráállni aztán random lenyujtottam 2 percig és szinte teljesen kiment

persze nem végleg de a futás pillanatáig nyujtogattam 20 percenként, az autopályán is kiálltam csak ezért

és összeszedtem a minimumot valahogy

ápr. 23. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!
ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszii!
ápr. 23. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!