Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A vizelési inger mennyire...

A vizelési inger mennyire zavar benneteket vezetés közben?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, de sajnos van egy pszichés ok, ami az, hogyha tudom azt, hogy nincs lehetőségem elmenni elvégezni a dolgom, akkor annál inkább kell, ezért sajnos fontolóra kell vennem az autósiskolát, pedig ez minden vágyam. (hülye válaszadók kíméljenek!)
2015. szept. 23. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokat vezetek, és előfordul, hogy bedugulok mondjuk a nulláson, ugye a rázkódástól előbb jöhet az inger, volt már olyan helyzet, hogy azt mondtam még 2 perc és nem érdekel, leguggolok a kamionok mellet pisilni :D

persze mázlim volt, megindult a sor. Ha hosszabb útra megyek, akkor igyekszem kevesebbet inni, vagy bekapcsolom az ülésfűtést, néha az is segít tartani. De sűrűn vannak kutak, ha nagyon muszáj, akkor használom, vagy egy csinos bokor is megfelel :D Szóval ne tartson vissza, a vizsgát mindenképpen tedd le, nagyobb szabadságérzeted lesz.

2015. szept. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekre jó 1 üres üditős üveg .
2015. szept. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!