Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 évesen még nőhet máshol is...

16 évesen még nőhet máshol is szőröm?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy januárban leszek 16, de a mellkasomon nincs szőr. Örülök neki, nemis akarok, de apumnak meg nagypapámnak nagyon szőrös, anyum ágán viszont senkinek sem, és én inkább anyumékra hasonlítok. Csak szeretném megkérdezni, hogy ugye akkor már nem valószínű, hogy még a mellkasom is szőrös lesz?! Előre is köszi!
2010. okt. 27. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:

de valoszinu. valtozo amugy.


en 22 leszek es most kezdett noni. mar van vagy 4-5 szal:DD

2010. okt. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Függ attól is,hogy milyen a hajad szine!Ha szőke akkor ritkább a szőrzeted a testeden,ha meg sötétbarna fekete hajad van akkor sűrűbb szőrzettel rendelkezhetsz!
2010. okt. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem még simán nőhet. 16 évesen nekem sem volt még a mellkasomon szőr, most meg... bár ne lenne.

Amugy utolsó válaszadónak: nem hiszem, hogy ez így lenne, és erre saját magam tudom ellenpéldának állítani. Szőke vagyok, viszont fekete szőrzettel :D

20f

2010. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha nekem lesz ( remélem nem :S ) akkor én tuti borotválni fogom...
2010. okt. 28. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen! Van akinek 22 évesen kezdett el a mellkasán nőni...
2010. okt. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aú, hát nem valami jó olvasni ezeket a híreket :S
2010. okt. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hátnem_S
2010. okt. 30. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!