Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Derék és herefájdalom, mereved...

Derék és herefájdalom, merevedési zavar, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Két hónapja van hol enyhébb hol rosszabb derékból herébe, combba sugárzó fájdalmam, és azóta nincs rendes tartós merevedésem. Voltam urológián, csinált labort, ultrahangot, azt mondta szervi bajom nincs, se gyulladás, és mivel van reggeli merevedésem, meg kézzel fel tudom izgatni magam, így ez pszichés, és a fájdalommal nem függ össze. Engem viszont zavar, hogy más ingerre nincs merevedés, pedig előtte ezzel nem volt gond. Pár hete egy lánynál is besültem, nem működött egyáltalán, csak ha szájjal izgatott, pedig korábban nem volt ilyen gondom. Szakított is velem, én pedig teljesen kétségbeestem. Tényleg csak pszichés lehet? Volt valaki, akinek volt hasonló gondja? Eléggé kétségbeestem, már az is eszembe jutott, hogy elmegyek fizetős lányhoz, hogy visszaszerezzem az önbizalmam, és félek mi van ha mégis szervi oka van és összefügg a fájdalommal. 41f
máj. 23. 19:20
 1/1 anonim válasza:

A tüneteid alapján agyéki csigolya elcsúszása vagy porckorongsérv lehet a panaszaid hátterében. De ez csak az én véleményem. Lehet , hogy valami nehéz fizikai munkát végeztél vagy csupán emeléstől is kialakulhat ,ha az amire én gondolok. Szerintem menj el idegsebész szakorvoshoz ő tud segíteni .

Ha megfelelő kezelést, gyógymódot kapsz akkor a merevedési problémád is megoldódik.

máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!