Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 336 ng/dL tesztoszteron szint...

336 ng/dL tesztoszteron szint alacsonynak számít? 27/f

Figyelt kérdés

máj. 23. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Rendkívül alacsony. Gondolom libido nulla, has, mell zsírosodik, fáradékony, gyakran álmos vagy. Kedvetlen, és motiválatlansag jellemez. Így van?
máj. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az alacsony libidó kivételével a többi az nagyjából igaz.


Igazából egy ettől teljesen független vérvizsgálat során láttam ezt az eredményt. Alacsony tesztoszteron szintre nem gyanakodtam sosem, mert amúgy relatíve magas termetű vagyok, nem gyenge az izomzatom, arcszőrzetem sűrű, testszőrzetem átlagos, mély hangom van, naponta többször van merevedésem stb.

Mondjuk az igaz, hogy nincs nálam korai kopaszodás meg nem vagyok agresszív viselkedésű(általában ezeket kötik a magas tesztoszteron szinthez).

máj. 24. 00:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Alacsony, de el kell menni amdrológiára és megmondják van-e valami teendő ezzel, lehet agyalapi mirigy probléma is akár.
máj. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!