Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lányok a ti barátotoknak is...

Lányok a ti barátotoknak is gyakran “vonalkódos” a boxere?

Figyelt kérdés
Amikor rakom a gépbe elég sokon látom nyilván előfordul néha velem is meg mindenkivel nem a fiúkat akarom bántani

máj. 24. 17:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi ként mondom hogy az enyém max havi 1x az, de én magamra főzök mosok. Mondjuk ezt a feladatot ha szerelmem látná el akkor 1x sem lenne az. De én 14 éves korom óta egyedül élek szval most 30 vagyok.
máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem.

Meg kell mosni a feneket nagydolog után.

Ha nincs lehetőség, akkor nedves törlő legalább.

Ezerből egyszer ez utóbbi miatt előfordulhat, de ha ez rendszeres, akkor a pasid egy igénytelen koszfészek.

máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem szerencsére. Viszont az téves gondolat, hogy csak igénytelenség miatt lehet olyan,hanem pl. végbélsérv tipikus tünete is lehet. Tehát betegségek miatt is lehet.
máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

Nem.


Meg kell mosni a feneket nagydolog után.


"Ha nincs lehetőség, akkor nedves törlő legalább.


Ezerből egyszer ez utóbbi miatt előfordulhat, de ha ez rendszeres, akkor a pasid egy igénytelen koszfészek."


Ahogy írtad ha rendszeres akkor van baj :D

máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
20%

És ha olyan akkor mi van? Két kézzel kimossa (Ő és nem te!) és úgy rakja bele a szennyestartóba!


Na ettől rohadt igénytelen hogy meg se nézi csak beb@ssza a többi közé hogy Te kezdjél vele valamit!

máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%
Mondd meg neki hogy mindig nézze meg a gatyáját és ha olyan akkor mossa ki, különben nem lesz berakva a mosógépbe, ennyi!
máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

Na hát, aki itt azt írja, hogy vele ilyen soha nem volt, az hazudik😃

Kérdező, azért óvatosan megbeszélhetnéd ezt vele, mert vagy nem megfelelően tisztálkodik nagy wc után, vagy nem jól zár esetleg a végbél. De semmiképp nem dolgod utana ezt mosni. Megalázó! Nem tisztel meg azzal, hogy ilyen helyzet elé nem állít.

máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond! Ő is dobja bele a fosos bugyit a többi közé és kérje meg hogy:


"Dráágám! Nem mosnál ki?☺️"

máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

#8

Szerintem a választ tudod!

Nem mosná ki, mert nem mos. Ezért mossa a hölgy a szaros boxert.

Vagy, ha ki mosna, akkor mindent egybe. Nm venné eszre!

máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

Eleve szaros-pisis-hányós-véres cuccot bedobni a mosógépbe nagyfokú igénytelenségre vall. Ki se szedi rendesen, még a fagylaltfoltot se!

Alapszabály hogy az ilyeneket előtte kézzel ki kell mosni, át kell öblíteni.

máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!