Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti milyen gyakran...

Lányok, ti milyen gyakran borotvalkoztok ha van baratotok? Ha pedig nincs akkor úgy milyen gyakran és hol?

Figyelt kérdés

Nektek is gyorsan nő? Nekem majdnem minden 2-3 naponta kell! Nagyon sok időmet elveszi

Köszönöm a válaszokat

20/L



2020. nov. 4. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan gyakran borotválkozok párral mint pár nélkül. A titok, hogy én érezzem jól magam a testembe.

Az, hogy ez mennyit jelent, mindig más. Télen ritkábban.

2020. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron rendszeresen, függetlenül attól, hogy van-e valakim vagy sem.

Amikor már rosszabb az idő, és nem látszik a melegebb ruháktól, akkor leginkább csak a hónaljam, de azt naponta, biztos ami biztos. (Amikor nincs barátom.)

2020. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Télen egyáltalán nem, nyáron meg igény szerint (lábaimat inkább epilálom, az tartósabb).
2020. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok szőröm van, gyorsan nő, nyáron napi szinten lehetne, de már nem zavar ha kicsit kinő, így csak 3-4 naponta szoktam. Ilyenkor hosszúruhás időszakban nem, vagy csak alkalmakra szedem, nyírom le. Nálam ez nem pasifüggő.
2020. nov. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a hónaljamat naponta. A lábamat nyáron szoktam, vagy ha tudom hogy látni fogja valaki. Lent pedig kicsit tovább hagyom, de zavar ha nagyon szőrös, szóval nem sokáig.
2020. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
Ugyanúgy mint barát nélkül. Mivel 2 naponta dressz meg harisnya van rajtam edzés miatt, így nem hagyhatom ki pedig sokszor tökömnek sincs kedve hozzá. Hónaljat 2 naponta, lábat hetente, intimet szintén hetente borotválok.
2020. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Lehet én vagyok mutáns, de nálam sosem az határozza meg a testemmel kapcsolatos döntéseimet, hogy van-e pasim vagy nincs.

Kedvemtől függ, mikor szőrtelenítek.

2020. nov. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!