Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vhogy házileg v otthon ki...

Vhogy házileg v otthon ki lehet egyenesíteni a péniszt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 17:30
1 2
 11/17 anonim válasza:
Dobd ki és vegyél újat.
2010. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

én 17 éves vagyok és nekem is ez a bajom ha egyáltalán ez az

na akk próbálj úgy masztizni hogy ha balra görbül akk jobb felé húzni vagy úgy verd h jobbra "kanyarodjon" vagy mi szval érted szokd meg így a masztit és mondjuk egy évig csináld így akkor tán egyenes lesz de más tippem nincs

2010. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem lefelé görbül:( Azért lehet mert a fecske alsót hordok már 30 éve.
2010. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tökmindegy? :S
2010. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Sinezd be, és öntsd gipszbe.
2010. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Lógnia arra kell, amerre gatya nélkül is lógna, az a legkényelmesebb. Az pedig lefele van. Nem tudom egyesek minek igazgatják állandóan dél-délkeleti irányba, vagy fölfelé a Sirius irányába.
2010. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Fiúk, ez egyébként miért fontos, hogy merre áll? Nekünk nőknek biztos nem. Szerintem nekünk sem "áll" egyformán a hüvelyünk :) Szeretkezni meg annyiféle pozícióban lehet, hogy bizti megtaláljátok azt a testhelyzetet, amikor mindkettőtöknek tuti jó érzés egymás kölcsönös ingere. Szóval bent meg már tényleg nem számít.


Szóval, ha jót akarsz magadnak, ne törd össze a péniszed érzékeny barlangos testét számára erőszakos deformálással, inkább szeresd a tested és akkor tuti olyan barátnőd lesz, akinek ilyen balra hajló hímvesszővel leszel a KIRÁLY! Ezt az energiát javaslom inkább a multiorgazmusos férfivá válásba fektesd bele, nagyobb hasznát veszed/veszitek mindketten!

2010. nov. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!