Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk veletek mit csinál mit...

Fiúk veletek mit csinál mit vizsgál a suliorvosnál a doktor?

Figyelt kérdés
ugye bár a lányoknál és a fiúknál mást vizygál!hogyha a sulival mentek vizsgálatra akkor veletek mit csinál???
2010. nov. 2. 13:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
25%
Hát tuti én nem engedtem volna végzősként,hogy a tököm vizsgálgassák,de ember válogatja.A golyó már rég születéskor leszállt,meg semmi köze nincs ehhez a sulinak,vagy bárkinek.És mivel tudom nem kötelező,nem is engedem,persze ezt még nem tudtam általásonban,de 8.-ban már nem hagytam és nem lett belőle semmi baj.Semmi közük az ember tökéhez,ezt mindenkinek maguknak kell eldönteni,hogy engedi vagy nem,nem pedig azért mert azt hiszi,hogy kötelező.Meg az sem jön be,ha más jelenlétében akarják tapizni az embert,az tök undorító.De mindenkinek magának kell dönteni.
2010. nov. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
33%

Na egyébként volt ilyen vizsgálat vagy sem?Na mi volt?


Egy csomó haveromnál semmi ilyen nem volt.

2010. nov. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Prosztatavizsgálat? Ezt most úgy képzeljük, ahogy a nagykönyvben van? Tehát felnyúlt a doki?
2010. nov. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
aha, 2 ujjal legalább. de nyugi, nem is olyan rossz az...
2010. dec. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

66%-os!


Na suliban nem felnyúlnak a fenékben,ahol van péniszvizsgálat,hanem hátrahúzatják veled,vagy a doki csinálja a fitymát,meg meg kell fognod a golyód,de van ahol simán benéz a gatyába,semmit nem vizsgál,csak stírül.De mint írtam mivel nem kötelező tuti nem hagynám ennyi idősen.

2010. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Na a nemiszerv vizsgálat nem kötelező,ha nem akarod nem kell hagyni,vagy választhatsz dokit is kivel akarod csináltani.

Kérdező:Volt egyáltalán?

2010. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Najó de ő prosztatavizsgálatot írt, amit kívűlről elég nehéz elvégezni.
2010. dec. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
nekünk egy 65 éves büdösszájú pedofil nyanya vizsgálta meg az összes fiúnak a nemi szervét is ugyhogy vigyázz
2010. dec. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

66%-os!


Értettelek,de elírta valószínűleg,mert sokan nem tudják mi a pontos neve a vizsgálatnak,én azt hiszem genitális vizsgálatnak hívják.De tuti nem hagynám,azt meg főleg nem amire te gondoltál,az már durva,segbe felnyúlni fúj.De mindenki maga dönt,bár azt nem tudtuk meg a kérdeztől,hogy csak érdekli a dolog vagy volt is valami.

2010. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem kötlező ám a vizsgálat,csak nem mondja el senki sem,mert akkor aki mer szólni,az nem engedné,én sem engedtem aztán nem lett belőle semmi.Meg az anyám is csak azért ment bele egyszer mert azt hitte hogy megbüntethetik,aztán meg megnéztük és semmi következménye nem volt.Szóval tuti nem hagyom semmi közük hozzá.
2010. dec. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!