Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Orgazmus előtti pillanatokban,...

Orgazmus előtti pillanatokban, a halántékom mellett élesen kezd fájni és lüktetni. Mitől lehet? 41/F

Figyelt kérdés
Csak álló testhelyzetben, és olyan élesen belenyilal, hogy abba kell hagynom, mert teljesen kizökkent. Utána már nem is merem folytatni az aktust, csak jóval később, és fekvő helyzetben. Remélem nem kapok egyszer agyvérzést közben! A vérnyomásom amúgy rendben van.
2010. nov. 2. 19:15
 1/3 anonim válasza:

Sajnálom, de én nem tudok segíteni.

SZerintem menj el orvoshoz.

Én biztosan elmennék.


24 éves pasi vagyok, de én még nem is szeretkeztem. le vagyok maradva. :(

2010. nov. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy mindenképpen menj el orvoshoz (háziorvos) és beszélj vele őszintén a panaszodról. Hiába nincs "alapjáraton" gond a vérnyomásoddal, a halántéki éles, lüktető fájdalom veszélyt jelez(het). Testsúlyod, fizikumod (edzettséged, állóképességed) amúgy rendben van?

50/F

2010. nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szerintem ez v.milyen agyi keringési problémára utal. Mindenképp menj el dokihoz!
2010. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!