Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lankadok most le, ha...

Mitől lankadok most le, ha eddig minden rendben volt?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja élek párkapcsolatban, az elején pettingeltünk, működött is rendesen minden, csodás volt. Nemrég úgy éreztük, eljött az első alkalom ideje (mindkettőnk életében az abszolút első is) az előjáték során állt a cerkám, mint a cövek, aztán mire oda került a sor, hogy gumit húzzak, már lankadni kezdtem, és már a gumi fel sem került, mert addigra teljesen game over lett. Ezt betudtuk az első alkalom izgalmának, satöbbi. tegnap megint pettingre került sor, 1,5-2 órán át kényeztettem a barátnőmet, majd mire rám került a "sor" (addig nem piszkált arrafelé) a kezei közt megint a merev állapotból a 0-ra kerültem. Nem értem miért, hisz az első komoly próba előtt működött minden, és ha nincs velem, akkor is áll a zászló, de nagyon bánt a dolog. lehet hogy ha túl hosszúra nyújtom a párom egyedüli kényeztetését, egy idő után csökken a vágyam?

Mi lehet a baj?


2009. jan. 8. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
ne izgulj, ne stresszelj, mert izgulás hatására adrenalin termelődik, ezáltal összeszűkülnek az erek, és lelankad.
2009. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem hosszú az előjáték.sokáig tart a heves izgalom nálad,ezért kifáradsz.15-20 perc bőven elég.után a farkaddal kényezteted.ha 1* sikerül,utána mindig fog
2009. jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó az előző válasz.
2009. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2009. jan. 10. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!