Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha az urológus megvizsgált,...

Ha az urológus megvizsgált, és szerinte nincs semmi bajom, akkor tuti, hogy minden rendben?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és már több mint 3 éve felfedeztem a péniszem alján egy piros csíkot... 3 évig rettegtem, azt hittem, hogy amputálni fogják, meg ilyen szörnyű gondolataim voltak... Ma rászántam magam és elmentem egy urológushoz, aki megvizsgált, majd közölte velem, hogy semmi bajom nincs, ráadásul az a csík nem is piros...

3 év parázás, és állandó stressz után biztosan megnyugodhatok?


2010. szept. 3. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Nyugodj meg.
2010. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha működik a szerszám,akkor felesleges idegeskedned!
2010. szept. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hali!


Megkérdez7M, mi az a piros csík?

Ilyen kiálló húrszerűen feszülő bőrdarabka akar lenni az, ami a húgycsövedből nyílik, és a fitymádba olvad, vagy mi? (Adj vmi részletesebb leírást, mert ebből SEMMIT nem le7 kisilabizálni. <:-S )


Üdv: EE

2010. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!