Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon félek, hogy hererákom...

Nagyon félek, hogy hererákom van. Remélem nem. Részletek lent!?

Figyelt kérdés
A bal herém felett ilyen puhácska csomó található ,összenyomható és összenyomásra nem fáj. Fürdésnél sokkal jobban látszik,olyan mintha göcsörtök lennének az egész bal herémem. Pár hónapja volt,hogy olyan kellemetlen érzés volt a bal herémen akkor ez elmúlt. Most megint érzem néha az alhasamnál is, a fájdalom nem erős és nem állandó.Természetesen elmegyek orvoshoz csak mégis érdekel,hogy mire számíthatok. Nagyon félek,hogy ez hererák. Mi lehet ez szerintetek? A válaszokat előre is köszönöm! 18F
2010. nov. 14. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
A leirás alapján inkább hereviszérre tippelnék, de ezt is célszerü kezeltetni.
2010. nov. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb menjél el orvoshoz.Nekem nehogy bebeszéld hogy hererákod van! Nem gondolnám, hogy egy 18 éves fíúnak már hererákja lenne.
2010. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Persze,kedden már megyek is orvoshoz. Csak remegek szinte egész nap annyira félek a hereráktól..=/
2010. nov. 14. 21:08
 4/13 anonim ***** válasza:
Nyugi!Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni,de jobb félni,mint megijedni,ez igaz,de a doki majd úgy is fogja tudni,addig is ne görcsölj és ne beszélj be magadnak ilyeneket!
2010. nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben a hererák a legvalószínűtlenebb. Lehet, hogy csak a mellékherét tapintod. És valóban lehet herevisszér is, egyszerű ultrahang vizsgálattal eldönthető.
2010. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jha és nem tudom mennyire függ össze,de ritkán mikor tüsszentek a herém alatt ilyen húzó feszülő érzést érzek egy rövid időre ami elég kellemetlen.
2010. nov. 14. 21:41
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor még valószínűbb a herevisszér.

"Herevisszértágulat (varicokele)Anatómiai okokból főképpen baloldalon jelentkező elváltozás."

Tüsszentésre, a hasprés fokozására kitágulnak a vénák, kellemetlen, húzó érzést okoz.

Lássa az urológus, mert hosszú távon terméketlenséghez vezethet.

2010. nov. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Hali!



Nyugodj meg, ez tutira nem hererák, inkább herevisszér! Azonban le7 műteni kell majd, attól függően, mennyire vészes a herevénáid visszeressége, de ezt majd az orvos megállapítja.


Hogy miből glom, hogy ez herevisszér-gyulladás?

A varicokele jellemzően a BAL herén szokott kijönni inkább, mint a problémák jelentősebb része vmiért. Hogy miért, ne kérdezd. Nem tudni. Azonban ez még mindig jobb, mint attól amitől félsz. S abból, hogy leírtad a legfontosabb tüneteit, eléggé egyértelműsítetted is bennünk, hogy mi is a te valódi bajod. Figyeld csak, mit írtál!? (A kulcsszavakat NAGYBETŰVEL kiemeltem...) :-)

> "olyan mintha GÖCSÖRTÖK (ez a megvastagodott herevéna) lennének Az egész BAL(!!!) HERÉmeN."

> "olyan KELLEMETLEN ÉRZÉS volt a bal herémen" akkor ez elmúlt. (Akkor kezdett jobban kijönni rajtad)

> "Most megint érzem NÉHA AZ ALHASAMNÁL IS, a FÁJDALOM NEM ERŐS és NEM ÁLLANDÓ."

> "ritkán mikor tüsszentek a herém alatt ilyen HÚZÓ FESZÜLŐ ÉRZÉSt érzek egy rövid időre ami elég kellemetlen."


Ez mind-mind jellemző a varicokelére! Éppen ezért FEL A FEJJEL, és nyugodj meg! :-)

Nincs semmi gond! A doki megvizsgál, szükség esetén megműt, és te újból egészséges vmint egészséges lelkületű srác le7sz. ;-)


Üdv: EE



***

PS: Az alábbi topik kérdezőjének is uez a baja. Érdemes átolvasnod ezt is.

Ha kérdésed van,... tedd fel bátran!

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2010. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat..! Még annyit tennék hozzá,hogy reggel mikor megnéztem semmi változást nem tapasztaltam,teljesen sima volt a herém és azt a nagy csomót/göcsörtöket se tapasztaltam benne. De ahogy feláltam nemsokkal rá már olyan volt.! Holnap megyek urulógiára, megnyugodhatok? nem hererák?
2010. nov. 15. 14:20
 10/13 anonim ***** válasza:

Tutira ez a tipp!

Látod...négyen is mondtuk, hogy herevisszérre jellemzőek a tünetek... ketten ki is fejtettük neked...

Polcold alá a heréidet éjszakára hideg vizes borogatással! Akkor jobb lesz, és nem húz(za le) annyira. :-o



********

@ 21:04

De biza,... sajna a hererák már 15 éves kortól kezdve előfordul6 bárkinél, azonban a rák ennél azért sokkal alattomosabb, nem ilyen. Nem árulkodik előre önmagáról és akár egyszerre is képes észrevétlenül TÖBB SZERVET IS lebetegíteni. Ezért nem tűnik ez hereráknak. Azonban a varicokelére egyértelműen passzolnak a tünetek.



**** **** ****

Kérdező! Nyugi! Okés? :-)

Holnap elmész a dokihoz, aki megvizsgál, és majd meglátjuk mi lesz. A fejleményekről természetesen számolj be azért... addigis FEL A FEJJEL! Oké? ;-)



Üdv: EE

2010. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!