Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem lehet teljesen lehuzni a...

Nem lehet teljesen lehuzni a bort a peniszemen maszturbalaskor. Ez miért van? Meg szuz vagyok.

Figyelt kérdés
Nem tudom telyesen lehuzni mert faj es az az ugynevezett "fitymafek" szemmellathatoan feszul es latszik hogy az nem engedi. Napokon belul elveszitem a szuzessegem es kicsit aggodom emiatt. Talan az elso sexualis eggyuttlet utan ez felszakad es nem lessz tobbe gondd vagy...ez mindig problema lessz? Aszthiszem ha maszturbalasnal nem tudom lehuzni a bort akkor a sexben meg kellemetlenebb lessz. Mitszoltok? Mit tehetek hogy az a kis bor ami osszekoti a fitymat a makkal, megnyuljon?
2009. jan. 12. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Orvos a lelke...Keress fel egy urológust.
2009. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

TELJESEN és nem telyesen.

A bőrt nem is lehet teljesen lehúzni, a fitymafék azért van, hogy egy idő után megfogja. Láttál már képet álló farokról? Azon se tövig csúszik le.

2009. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem johet le telyesen....nekem lejon a makk ala egy kis fajdalommal de ott mar nagyon kezdd fajni minnel jobban merevszik annal inkabb faj. es nem hinnem hogy fitymaszukuletem lenne. nekem mindig is igyvolt es az a kis bor...a "fitymafek" az ami ijenkor feszit es faj. neha nagyon fajdalmas tud lenni. meg sosem volt ugy orgazmusom hogy lelegyen huzva a bor a makkom ala. egyszeruen nem birom. Arra lennek kivancsi hogy ez szeretkezes utan jobb lessz valamivel?
2009. jan. 12. 21:53
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
TELJESEN nem telyesen!!
2009. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
vagy eggyaltalan gondd lessz ez a szeretkezesben? Mivan akkor ha elszakad a fitymafek? gondolom borzasztoan fajhat de jelenthet az gondot?
2009. jan. 12. 21:55
 6/15 anonim ***** válasza:
atyaég....
2009. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
oooo hat komojan na.... Most mindig a helyesirast kell kommentalni vagy inkabb egy elfogadhato valaszt irni? Majd teszek fel egy kerdest helyesirasbol is rendben? de addig kerlek hogy ha tudsz segiteni akkor segits es a kerdesre valaszolj. Ez az oldal errol szol.
2009. jan. 12. 21:58
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

az előző vagyok aki hirtelen felindulásból írta az atyéget.

Fiam, ha elszakad a fitymafék, vérzik, mint az állat. Menj el dokihoz, kérj TELJES felvilágosítást, és tanulj meg helyesn írni, mert az emberben megmozdul a kisördög, hogy 13 évessel állunk szemben!

2009. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

Szivem.. fitymaszűkölet. Irány orvos, gyorsan, gyorsan.

Aztán nyelvtankönyv. Kezdheted a másodikossal.

2009. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
96%
Mindenképp menj el egy orvoshoz, minél előbb el kell menni. Hamarabb túl is leszel rajta, később ebből csak kellemetlenséged lehet.
2009. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!