Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem lehet teljesen lehuzni a...

Nem lehet teljesen lehuzni a bort a peniszemen maszturbalaskor. Ez miért van? Meg szuz vagyok.

Figyelt kérdés
Nem tudom telyesen lehuzni mert faj es az az ugynevezett "fitymafek" szemmellathatoan feszul es latszik hogy az nem engedi. Napokon belul elveszitem a szuzessegem es kicsit aggodom emiatt. Talan az elso sexualis eggyuttlet utan ez felszakad es nem lessz tobbe gondd vagy...ez mindig problema lessz? Aszthiszem ha maszturbalasnal nem tudom lehuzni a bort akkor a sexben meg kellemetlenebb lessz. Mitszoltok? Mit tehetek hogy az a kis bor ami osszekoti a fitymat a makkal, megnyuljon?
2009. jan. 12. 21:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A gondd az hogy nallunk semmi szakorvos nincs. A mi orvosaink akik itt a faluban vannak azok pedig szamba sem veszik a beteget. Es szegyenlek is orvoshoz menni es mutogatni neki a futyimet.

Ne naaaaa:((( Csak kell legyen valami mas megoldas...inkabb levagom:)))))

Jona...azert inkabb nem:P

2009. jan. 12. 22:14
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs más megoldás, ha nem mészorvoshoz (urológiai szakrendelés)szex közben megreped, beszakad, és vérezni is fog, meg hegesedés után csúnya maradhat.

Lehet hogy tényleg csak a fitymafék az akadály, ez egy-két perces beavatkozás az orvos megszünteti, de ha nem tudod teljesen hátrahúzni, valószínűleg fitymaszűkület is van.

De ezt is csak orvos tudja megoldani.


Hidd el, nincs mit szégyellni ezen, az orvos, akihez elmész egész nap ezzel foglalkozik, neki te egy leszel a sok páciens között.

Menj el a háziorvoshoz, és mondd meg neki, hogy sgítsen, beutalót írjon urológushoz, mert problémád van.

ő majd megmondja hol a legközelebbi.


De addig ne szexelj, mert nagyon kellemetlen élményed is lehet belőle, és ebből későbbi merevedési problémák!

2009. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
95%
Orvosnál nem kell szégyenlősnek lenni, sőt máshol sem. Ne legyél már gyerek, légy férfi! Menj el nyugodtan biztos mond rá megoldást, ne halogasd.
2009. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Hali!Nos nekem is volt hasonló gondom,de még mikor az első merevedések elkezdődtek annó.Hát végül is nekem kis fájdalommal elvált a makktól mondhatnám kinöttem a dolgot.De gondolom idősebb vagy ennél és így kérdéses a dolog.Mivel nem lenne jó ha az első együttléted fájdalmas lenne és esetleg sérülés,szövődmény lépne fel,(a partnered sem szeretne neked rossz emlékeket adni!) fontos lenne az orvosi tanács, segítség MÉG MOST, így később feledésbe merülhet ez az egész!! Nos talán nem olyan gáz és sokaknak ajánlom, édesapád is férfi és valószínűleg segít neked és látja is hogy mekkora a baj.Jelezz neki és beszéljétek meg! :)

Sok sikert!

2009. jan. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Na fiam erre már tényleg nem tudok mit mondani. Itt mindenki kivétel nélkül azt mondja, menj orvoshoz, a kommenteid stílusából ítélve pedig úgy érzem, nem vagy túlságosan érett a szüzességed elvesztésére.

Ha valami történik akár veled, akár a pároddal, vess magadra (mondhatnám aki hülye, haljon meg...)

Le lehet pontozni.

2009. jan. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!