Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy srác pár problémája. Ha...

Egy srác pár problémája. Ha meleg víz éri az arcomat az kipirosodik, majd borotválkozás során csak romlik. Az áll alatti terület borotválhatatlan, ha 200-szor átmegyek rajta akkor is. A nyakam vörös mint a pávián segge. Mindig. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért baj, ha kipirosodik, ha meleg víz éri? Később megszűnik, nem?

30/N

2010. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont az a baj, hogy nem szűnik meg.
2010. nov. 20. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:

A borotválkozáshoz lehet, hogy jobb minőségű habra, gélre lenne szükség.

Amúgy pedig nem száraz a bőröd? Én akkor járok így, ha bármilyen szappant, tusfürdőt használok az arcomra. Azonnal kipirosodik, sőt ki is sebesedik. Ilyenkor ekcémára való, gyógyszertári krémmel kenegetem. Szinte azonnal segít. A pirosodást is így kezelem, nemcsak a sebesedést.

Viszket a bőröd? Elég folyadékot iszol?

2010. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ő én mióta borotválkozok ezzel küszködök. hiába próbáltam ki akármilyen borotvát vagy habot vagy hiperszuper havasi gyopáros bio krémet, nekem mindentől kipirosodik. Én 16. születésnapomra egy braun rezgőkéses elektomos borotvát kaptam. Sokkal jobb mint a hagyományos, alapból nem sérti meg a bőrfelszínt, lehet h eleinte drága (10e Ft), de akármikor borotválkozhatsz szárazon, és csak 18 hónap múlva kell venned hozzá pengét, esetleg kicsivel sűrűbben kell majd használni, és nem lesz babapopsi puhaságú mivel nem vágja le pontosan a bőrfelszínen a szőrt. Esetleg próbáld meg borotválkozás után egy kis arclemosó tonikkal, pl. a Lidl-ben kapható Beauty ISEREE bambuszkivonatosat tudom ajánlani, nekem az vált be (500 Ft). Jah és ha nem tartod túl lányosnak ha száraz az arcbőröd vegyél egy sima archidratáló krémet. Kb. ennyi. Lehet soknak tűnik de akinek problémás a bőre az ezzel jár.
2011. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!