Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borotválkozás után erősebb,...

Borotválkozás után erősebb, durvább lesz a szőr, ha igen, mennyivel?

Figyelt kérdés

például a bajszomat még nem borotváltam le (nem is szándékozom), egyáltalán nem durva, inkább puha... Mit csináljak, hogy ilyen is maradjon?


13/f


2011. okt. 21. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:

szia, mindenképp borotválkozz mert az első bajusz (szakmunkás bajusznak is hívják) irgalmatlanul gusztustalan :D

ha leborotválod idővel normális fog nőni, de ne úgy képzeld, hogy megborotválkozol és azonnal télapó szakállad lesz.

A lényeg, hogy borotválkozz meg, mert igénytelennek néz ki

2011. okt. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha leborotválom, mikor "nőne vissza"? És mennyivel lenne durvább tapintású? Köszi a választ.
2011. okt. 21. 01:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemtom, mikor nőne vissza, ez egyénfüggő is (kérdezd meg apádat, milyen gyakran borotválkozik, ha neki gyakran kell, valszeg neked is). Viszont az hülyeség, hogy megerősödne a gyakori borotválástól, ez egy elterjedt urban legend csak.
2011. okt. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Haver, a férfiak 99% egész életében borotválkozik. Kár ezen flizonod. Vágd ha zavar, azt kész.
2011. okt. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hat nekem az elejen (kb 14-15 lehettem) nagyjabol 2 hetente kellett borotvalkoznom, aztan ez az ido lecsokkent, most meg mar 2 naponta kell, ha nem akarok szakallat noveszteni. De ez szemelyfuggo, apukamtol orokoltem azt, hogy koran szorosodtem. Tehat leginkabb ugy tudnad leszurni, ha apukadtol kerdezned meg. Es tenyleg borotvald le az elso bajuszpihet, mert elegge taszito, amikor megno.

Cyndel, miert lenne legenda? Sajat magamon is tapasztaltam, meg a batyamon is, hogy megerosodott az arcszorzet a borotvalasok miatt. Persze az is lehet, hogy ez is a genektol fugg.

17/f

2011. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!