Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sportolás kozben normalis a...

Sportolás kozben normalis a szapora szívverés?

Figyelt kérdés
Régen sokat sportoltam fociztam most 2 év után ismét elkezdtem! 16/F
2010. nov. 29. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális. A szervezetednek több oxigénre és tápanyagra van szüksége. Ezeket a vér szállítja, ahhoz, hogy több vér jusson mindenhova, gyorsabban kell verjen a szíved.
2010. nov. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy normális!! azért van mert több oxigénre van szüksége a szervezetetnek amit ugye a vér szállít ezért gyorsabban ver a szíved :)
2010. nov. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nostro the overlord ***** válasza:
ja
2010. nov. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a válaszokat
2010. nov. 29. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én 3 éve sportolok, nálam mostanában szokott leni ha nagyon hajtok edzésen akkor annyira ver a szívem hogy az egész felsőtestemen érzem a lüketést!:D
2011. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Éppen az a normális. Ha gyorsan akarok menni, több gázt adok. Terhelésre megugrik a szívverés, abbahagyáskor meg szép lassan visszaáll. ( a vérnyomás ugyanúgy) Pontosan ezt a jelenséget figyelik a sportorvosok. Ha nem így működsz, akkor javasolni fogják a bélyeggyűjtést. És ott is csak a légipostát.
2011. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom már rég késő, de nem, nem ez a normális. Ez azt jelenti, hogy a keringésed nem bírja a terhelést. Erősítened kellene a keringésed kocogással, bringázással. Ha eleget edzel alacsony pulzuson, akkor utána megszilárdul, és már nem fog így felugrálni egy-egy sprintre, csak ha tényleg valami extrém terhelésnek teszed ki magad, pl versenyen.
2017. jan. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!