Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Semmi alkohol? (crohn)

Semmi alkohol? (crohn)

Figyelt kérdés
ha elmegyek 1 szülinapra, vagy haverokkal valamerre? Apszolut nemszabad semmi alkoholt? Most így betegen a napi 2000miligramm gyógyszer megvan, de ha kicsit kigyógyulok belőle, akkor se szabad semmit se inni?semmi tömény? Rossz hatással lenne a belemre? Amúgy még nemtudják az orvosok, hogy crohn vagy colitis ulceroza, de ez már a második alkalom hogy visszatért. Mondjuk fél év múlva se fogok bírni semmi alkoholt?:S tudom..nem olyan fontos az, de basszus.. 16éves vagyok :( köszi a válaszokat,és bocsi hogy hosszúra sikeredett. 16/f
2010. nov. 29. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd alkohol nélkül meg lehet lenni, Nekem is olyan betegségem van, hogy nem szabad alkoholt fogyasztanom. Mondjuk nem is hiányzik, nélküle megvagyok.
2010. nov. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Azt nem tudom,hogy lehetne-e innod. De viszont nekem is olyan betegségem volt, ami miatt nem ihattam alkoholt. Mostanra már kigyógyultam belőle és a héten ittam először alkoholt. Azt hittem fúú de jó lesz meg minden. És megittam, semmi. Semmi extra, még annyira nem is jön be. ( Lehet mert még nem sok mindent próbáltam ki) Szóval szerintem bőven lehet alkohol nélkül élni.
2010. nov. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló hány éves vagy? Mostmár apszolut nemkell innod semmi gyogyszert? Mennyi idő kellett h kigyógyult?
2010. nov. 30. 16:30
 4/7 anonim válasza:
szia, énis crhon beteg vagyok és hála istennek soha nem fáj a hasam és normális a székletem is, időnként ha iszok alkoholt semmi bajom sincs, mármint a beleimre nézve(nemfáj)
2010. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
(második) most én is 16/f vagyok. És epilepsziás voltam. gyógyszert 3 évig szettem rá 8tól 11-12 éves koromig.
2010. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. dec. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én most leszek 16 és ugye a velem egykorú barátaim most vannak abban a korban,hogy alkoholt igyanak,de engem valahogy nem vonz ez az egész...(kicsit későn írom a választ,de hátha másnak jól jön:-):-$)
2012. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!