Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros pöttyök és érzékeny...

Piros pöttyök és érzékeny makk lehet gomba?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy fiúval és ezután hüvelygombám lett. Már többször volt ilyenem uszoda miatt meg egyebek miatt ezért nem hibáztattam őt, erre felhív hogy nemibeteg lett tőlem, mert piros foltok vannak a makkján és érzékeny meg stb Mert hogy nem szexelt mással csak velem (de azonkívül ujjazott lányokat és leszopott fiúkat :D). Én senkivel semmit nem csináltam és utána lettek a tüneteim és mivel emlékeztetett korábbiakra szimplán vettem recept nélküli canestent és mondtam neki hogy próbálja meg a krémet (nyilván nem a hüvelykapszulát :)) megvenni magában és kenje a makkjára.

Naszóval vki érti ezt? Induljunk ki abból hogy igaz amit mondott és tényleg nem szexelt mással csak velem és elvileg aznap nem is ujjazott senkit :) Szóval lehet hogy ő nem mosott kezet vagy vmi ezek után bevitte az ujjával a gombát belém én meg visszafertőztem, vagy fiús orális szexxel elkapott vmit és én aggódjak?

Mert hipochonder szóval elvileg húszezer kotonnal se mer szexelni akárkivel....

Valaki segítsen légyszi, köszi :)


2010. dec. 1. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

sőt biztos az

gyerünk dokihoz

2010. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Minek menni ezzel a dokihoz? Ott a canesten, kenje be vele a makkot, és kész, ezzel felesleges a dokit terhelni..
2011. máj. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!