Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet az hogy a makk...

Mitől lehet az hogy a makk (izgult állapotban) 1 helyen ki van repedezve?

Figyelt kérdés

Csak 1 helyen van, máshol nem találtam, de néhány kisebb nagyobb repedés izgult állapotban.


Mitől lehet? (lécci olyanokat ne írjatok h menny el orvoshoz az majd megmondja, elmegyek csak tudni szeretném mitől van)


Súlyos? Vagy átlagos?


2011. szept. 25. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
túl sokat verted mostanság?
2011. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez hogy jön ide?


Az a fitymához tartozik nem? Hogy kiszárítja.

2011. szept. 25. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak magamból indulok ki, mert nekem akkor repedezik ki a makkom mikor kicsit túlzásba viszem a marok b*szást.
2011. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mivel gyógyítod? Nekem csak 1 helyen repedezett
2011. szept. 25. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
hát leginkább "pihentetéssel" . megpróbálhatsz rákenni valami bőrregeneráló krémet. ártani nem fog neki.
2011. szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És helyrejött?
2011. szept. 25. 21:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van fitymád, ami azt a területet is lefedi és normális nedvességben tartja, ahogy azt kell, akkor ilyen nem lehetne, csak akkor szokott ilyen lenni, ha körülmetélés után nincs ott bőr (pl nálam) és akkor repedezik, de az mindenképpen figyelmeztető jel, ha a fityma ALATT képes berepedni, ezekszerint ott valami nem oké. Nem hiszem, hogy maszturbálással bárhogy is összefügg ez
2011. szept. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!