Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tudtok nem teljes fitymasz...

Mit tudtok nem teljes fitymaszukulet ellen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy a peniszemrol nyugalmi allapotban teljesen lejon a bor, de ha felvan allva a peniszem akkor csak a kalapjaig ,es hiaba eroltetem,akkor nagyon nehezen jon le egy kicsit,es nagyon faj,a sex se jo igy ,ha tudtok segitsetek
2010. dec. 4. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj urológushoz, ő biztos tudja madj a megoldást.
2010. dec. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Menj el dokihoz és kérj tanácsot.

Ha azt mondja, hogy körülmetélés, akkor pedig menj másik dokihoz addig, míg normális tanácsot nem adnak.

2010. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen urológus, majd ha körülmetélést javasol, ragszkodj hozzá, hogy csakis részlegesen, teljes körülmetélést ne engedj! Én ismerek olyat akinek nálad is szűkebb volt nyugalmi állapotban sem tudta semennyire hátrahúzni, részlegesen körülmetélték és talán így mostmár jó. De teljesen ne engedd!
2010. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
(nem kötözködök, de) miért ne engedje:O:O:O
2010. dec. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert nagyon könnyen rosszul sülhet el, és a makk kiszáradásával kell egész életében küszködni, és a részleges körülmetéléssel is meg lehet szünetni a problémát, úgy hogy a fityma még védi is egy kicsit a makkot, így kevésbé szárad ki.
2010. dec. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
részleges?ugy tudom söt ismerösöm is van akinek teljesen körülmetéltek,es üröl neki mert nem rakodik le a trutyi alatta,es kevesebb a baci veszely.higénikusabb
2010. dec. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor is lehet higiénikusabb, ha rendszeresen takarítja a fityma alatti területet és a makk peremét, illetve a teljesen körülmetélteknél is azért jó, ha odafigyelnek a higiéniára. Tudok egy-két "higiénikus"/:T kivételről is.


A többségnek igaza van. Ha teljesen hátrajön petyhüdten, az a fityma még menthető akár egy egyszerű bemetszéssel is. De ha nem tudsz valamit, nézd meg ezt a linket! Ebben sok hasznos infó le van írva az ilyen jellegű beavatkozásokról:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__9..

2010. dec. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!