Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Azt halottam hogy ha valaki...

Azt halottam hogy ha valaki 40 fokos vizben vagy melegebbe fürdik legalább 45 percig akkor utána nem lesz ondoja ez igaz lehet?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 23:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
legalább 2 napig.
2010. dec. 4. 23:35
 2/11 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%

Én ezt úgy hallottam, hogy akkor lelassulnak a spermák.

Tanárnőm mesélte, h egy pasi nem nagyon akart gyereket és mindig forró fürdőt vett szex előtt. Jóideig nem lett baba. Aztán 1x elmaradt a fürdőzés és lett baba. De, hogy tényleg csak véletlen volt, ki tudja?!

22/N

2010. dec. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy a spermák elpusztulnak a meleg víz miatt, ondó azért még lesz. Viszont ne így akarj védekezni, mert akkor a következő kérdésed az lesz, hogy végzik az abortuszt.
2010. dec. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszok , biztos nem igy fogom csinálni csak kiváncsi voltam hogy igaz lehet e.
2010. dec. 5. 00:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A meleg nincs jó hatással a spermiumokra, ezért van a here a herezacskóban, és nem a testben, mivel a testnél pár fokkal hűvösebb hőmérséklet szükséges. 18/L
2010. dec. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Ejha, egy női szakértő :)
2010. dec. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: nem azért de ez minden gimnáziumi biológia könyvben benne van. Ezen nem lenne szabad meglepődni...
2010. dec. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jólvan, csak figyeltem órán:D Érdekes téma ez:)
2010. dec. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 SZEB válasza:
ondód lesz, de a termékenységedre hosszú távon ártalmas lehet, ha a herék sokat vannak magasabb hőmérsékletű közegben. Ugyanígy nem szerencsés nagyon szoros alsónadrág viselése sem. A spermiumok számát és sebességét befolyásolja károsan.
2010. dec. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát, ha a meleg fürdö árt, akkor gyerekvállalás elött meg ülj jeges vízbe - akkor biztosan termékenyebb leszel...


ennyi marhaságot hogyan lehet ide írni?

2010. dec. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!