Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbálás után miért...

Maszturbálás után miért hámlik a péniszem?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt ,de már egy jó ideje ez van. Napközben nem csak maszt. után.Mi lehet az oka ?Új tusfürdő vagy mi?És ha váltok tusfürdőt mennyi idő után lesz normális? Köszönöm a választ!
2010. dec. 8. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
elvileg nem kéne neki. azt nem tudhatjuk, hogy a tusfürdőnek van-e köze hozzá, bőrgyógyász tudná megmondani.
2010. dec. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ilyen Axe magnéziummal dúsított anti-hangover talán a magnézium?
2010. dec. 8. 15:47
 3/9 tetris ***** válasza:
Éédes fiam! Tiszta a kezed, amikor ....?
2010. dec. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen tiszta:)

2010. dec. 8. 15:57
 5/9 anonim ***** válasza:

sztem vitamin hiány

nekem is volt egy időben amikor hámlott de csak kis ideig

16f

2010. dec. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Üdv!

Nekem is volt hasonló tapasztalatom, mikor síkosító hián egy bizonyos tusfürdőt használtam... persze a dolog után eléggé csípett is, majd elkezdett hámlani először csak a pénsziem, majd a makkom is. Kiderült hogy gombás fertőzés, a kádat használók közül senkinek sincs, és senkienek nem is lett, ezért fogtam a tusfürdőre. Canesten kenőcs segített. Persze ez nem biztos hogy a Te esetedben is fennáll.

2010. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Aki a harmadik választ küldte az nagyon gyökér ilyet ír 16f hát azt nem gondoltuk volna hogy 10n
2010. dec. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2010. dec. 9. 19:10
 9/9 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló problémám... Nekem akkor alakult ki ez a gondom, amikor túl sokáig voltam a kádban. A miatt száradhatott ki. Ha nem a fent felsorolt okokból van ez, akkor szerintem kevesebbet áztasd magad fürdéskor...
2010. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!