Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális, vagy gond van...

Ez normális, vagy gond van herémmel?

Figyelt kérdés

Minap fürdés közbe megvizsgáltam a heréimet csak merő kíváncsiságból (nem szokásom), és a bal herém alatt-mögött környékén mintha tapintható lenne valami. Nem kis gumónak érzem, hanem inkább valami kis töltöt akárminek. Nem érződik hogy ott van, és különösebb kép nem is látszik. Ennek ott a helye, vagy inkább meg kéne nézetni?

Ökörködésre nem vagyok kíváncsi, normális válaszokat kérek. Köszönöm


2010. dec. 8. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A herezacskó alatt van ilyen "érdekesség", szerintem az minden férfinak van. Én is szoktam érezni ilyet a férjemnek.Nem vagyok szakértő, de tapasztalt feleség igen.
2010. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
lehet csak a mellékherédet tapintottad ki
2010. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utána olvasok, érdeklődök még, nem akarom a véletlenre bízni. Semmi fájdalmat nem érzek és nem is zavar, csak ennek a felfedezése kicsit meglepett.
2010. dec. 8. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Anatómia egyes. Nézegesd a biológia könyved.
2010. dec. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4 év biosz alatt 1 olyan téma se volt amely a férfi nemiszerver kapcsolatos. Kultúráltság 1-es, járj be etika előadásokra.
2010. dec. 9. 11:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi szégyelnivaló, ha valaki időnként megtapogatja a heréit (szerintem az a ritka, aki nem). Mindenképp nézesd meg urológussal. Bal oldalon a herevisszér-sérv kialakulása elég gyakori. Fájdalommal általában nem jár, de a megtermékenyítőképességet nagymértékben ronthatja. Nem vesztesz semmit ha szakember is megnézi.
2010. dec. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!