Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a gond? Másnak is ilyen?

Mi lehet a gond? Másnak is ilyen?

Figyelt kérdés
A problémám szexuális jellegű. 21 éves vagyok. Az a baj, hogy szex közben van, amikor nagyon felizgulok és élvezéskor elég vizes és átlátszó az ondóm. Ha viszont kisebb az izgalom, akkor rendes, sűrű és fehér. Helyén van ez így? Vagy miért van ez? Köszönöm. (Normális válaszokat írjatok, legyetek szívesek, mert normálisan kérdeztem.)
2011. aug. 10. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ja, full normális. Minél hosszabb az izgatás, annál nagyobb a 'spricc'. Ha elötte esetleg ínségesebb időszak van, akkor tartalmasabb a cucc, ha nem, akkor mintha vízet fröcskölnél.

Ajánlanám figyelmedbe az ESZO masszázst.

2011. aug. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, csak az a baj, hogy néha nem telik el hosszú idő az orgazmusok között. Van amikor csak kiverem és olyankor sűrű, pár órával később a szexnél meg vizes(igaz ilyenkor nagyobb az izgalom jóval bennem), de aztán utána is ha kiverem, akkor megint sűrű.
2011. aug. 10. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg normális. Próbáld meg a hokit legalább egy órásra nyújtani, közben többször is az utolsó pillanatban fékezni. Majd a végén meglátod, amikor még a plafonról is törölgetheted.

Én szeretek ezügyben 'profikhoz' járni, van egypár, aki igencsak érti a 'szakmáját', néha már azt hittem az agyam is kijön...

Csak az a baj, hogy függőséget okoz :D

2011. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, kicsit megnyugodtam! Köszönöm! :)
2011. aug. 10. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:

a "vizes" ondó is normális

ha izgatottabb vagy, akkor többet ad hozzá a prosztata is

2011. aug. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!